Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1038813 times) previous topic - next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3750
Sad cete vi zeni objasnit zasto nema para na racunu i zasto sanjam o letenju :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3751
Daj zeni minija nek gusta ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3752
hahah e zed pa ako si ju na auto naucio budes ju i na minija ... pa vidis ti nasega Ironica kako je zenu navukao na dark side hehe


ali nazalost nisam vidio let prve i jedine zenske osobe koja vozi minija u hrvata  :D



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3755
Klasično pitanje... haha :D :D :D :D :D

Realnost je da on cak i nije najbrzi mini quad bolesnik...  :D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3757
Imas na RCtimer-u set i na MyRCmart...

Pogledaj pa koji ti se vise svidja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3758
Rockwell, kupis gopro4 i snimas u 60fps i ultra wide fov, i eto ti brutala brzina videa  ;D


ofkors moras imat malo metala u glavi da bi imao kontrolu nad quadom pri toj brzini ;D

dugo mi je trebalo dok skuzim kak charpu snima  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3759
Pošto sam heli guy i nerjetko se na youtubeu nađu video likova sa ubrzanim videom i kao lik je kralj. Pošto sam u procesu izrade minija pa sam počeo pratiti dannyja i charpua  i ostalu škvadru ali ovaj video mi je prečudan i prebrz :/


Kako to nakaradno izgleda sa helijem i ubrzanim videom :/
KDS chase360 belt version flight video,

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3760
a zasto mislis da je ovaj video gore ubrzan? tesko za povjerovat ali i charpu i metalac su u real time sve, isto kao i ovaj video gore

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3761
Ovaj heli je ubrzan 100% ili lik ima Parkinsonovu :D Pogle kak se kadar brzo trese

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3762
jok Zed, snima sa SjCam ;D :D :D vidim da ima iste simptome ko i ja  :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3763
Znam da charpu i danny sigurno nisu ubrzani ali ovaj tree crash mi je ono prefascinantan, čak zanimljiviji nego left behind  od charpua. A za heli ti garantiram da je ubrzan jer se cuje po zvuku helija.


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3764
Nije nista ubrzano ali je dobro isplanirano. Kako leti Danny, lik dodje sa 20ak baterija i konstantno vozi istu rutu u sumi. Nakon brijem desete batke moze vec i zmirecki proletiti jer vec zna svako drvo na putu. Naravno nakosi kamere cca 40% tako da moze brze letjeti a da ne gleda u pod. Naravno da se razumijemo lik je genijalac. Bas sam danas probao nakositi kameru za 40% i bolesno je, znaci kad ti se horizont izravna ti ides vec ko raketa. Tu je jako bitno da poznajes svoj stroj kako se ponasa na palicama. Poslije gledam snimku i ne vjerujem koja brzina. Sve je stvar treninga  i bitno ne imati straha i rezultat zagarantiran