Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1038807 times) previous topic - next topic

0 Members and 15 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3795
E ljudovi sutra bude mozda kakvi meet jer sam mozda u zg


Ps. Bodul svaka cast sa idejom ... Meni fale neki gejtovi a vidim vi ste dobili sjajnu ideju za to

Ideja je fantastična, grmova i wc papira koliko hoćeš, možeš letjeti po cijeli dan  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3796
Pa znam bas zato stos je u tome sto se dobije air gate a cijena je 8 kn dvoslojna ili 12kn  troslojna ( izdrzljivija )
I vozii do mile volje ili dok ne nesatane papira

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3797
Nemam više propova pa sam u očaju popravio stari Hubsan X4....guglam po netu da li ga je moguce baciti u manualu pa da slozim neki mini vtx i kamericu :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3798
Meni stigla pošiljka propova za ovu sedmicu  :D :D :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3799
prodaj mi set!:(


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3800
Set ti druže ne znači ništa... recimo ja znam po sebi...
Ako pritjeram propove kraju, letenje je ukočeno, mjeri svaki potez, letim oprezno... nema napretka...

Ako znam da imam propova onda tražim granice, lomim, učim i iskreno mislim da se samo tako može napredovati, tražeći granice...

Sada sam se zadao u novi projekat, miniV2.0 :D
Onda sam 100% siguran da kada miniV1.1 razbijem toliko da mu nema spasa mogu odmah nastaviti da letim... to je onda valjda to...

Samo gas...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3801
E kada bi to bilo tako lako. Pošto sam imao neuspjeli pokušaj ulaska u racing quad svijet, što možeš vidjeti ovdje http://www.flyfreak.net/multirotor/projekt-mini-h-quad/msg158219/#msg158219 . Sada sam krenuo oprezno. Nisam mogao čekati da mi dođe nucleus pdb pa sam "getto" sastavio frame bez fpv-a samo da probam hoće to funkcionirati. Pošto nije lagano prvi puta letjeti quad line of sight, let je završio lomom propa. Naravno sada opet ne mogu dočekati pošiljku iz kine da opet malo letam jer će full verzija zaživjeti ko zna kada. Jer mi je pošiljka iz amerike na putu ali preko australije!?!?!
A ništa onda, strpljen-spašen  ;D 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3802
Si probao sim? Nije previše realan ali mislim da će pomoći :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3804
Na simu više puta, u stvarnosti nikad jer mi je to žešće bezveze...ovo mi je fora FPV naganjanje, a 3D heliji su mi baš loši.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3805
Živio Igore , letjeti heliće 3D je mnogo težak posao,tako da ćeš Ti veoma brzo ući u quad racing world.... ;) ..Pozdrav iz Splita.. 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3807
Kakav dan! Hvala svima jos jednom, moram priznati da ste odlicna ekipa! Team Hrvatska rules :)
Nakon propova od Borisa quad je napokon zivnuo, a u kombinaciji sa Ironičnim ekranom bez blue screena dosao i prvi veliki uspjeh za mene: 5 poprilicno brzih krugova kroz stazu odjednom!! Skuzio da treba ici brzo, it's the only way :D

Kraj 5. kruga: prebrzi dolazak pred vrata, mislim si kak cu dugo driftat poslije vrata i u strahu pokusam zarotirat po yaw osi da ranije pocnem driftat. Meni je u displeju prejebeno izgledalo ali je nazalost zadnji desni prop zapeo za vrata :D :D :D

Nazalost ruka je pukla.
Nasrecu boli me kifla i popravio sam ju :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3808
Dobar video Back , u šumi je zakon


Zed kaj imas alu langetu na quadu  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3809
Letiti se mora.