Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1039267 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3825
Zadnjih par tjedana muku mučim sa isprobavanjima raznih pid controlera na naze32 i sve sam ih isprobao i dosao sam do zaključka da mi quad najbolje leti u starom pid controleru 0. Jednostavno su pokreti nekako prirodni, nema robotski pokreta, leti kao u vakumu. Eto da podijelim pidove kako sam podesio svoj mini na kojem imam 2206 2000kv motore i bluseries 20A reglera sa blheli i oneshot upaljenim. E da i skuzio sam da looptime minimalno mora biti 1800 jer kad sam stavio na 1500 vrijeme leta se smanjilo upola, ne kuzim kakve veze ima, ali kad sam vratio looptime na 1800 sve po starom. Tu imam 6045 propelere i vrtim na 3S. Znam da bi na 4S jos bolje letio , ali skratim vijek trajanja motora


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3827
za ovaj prioduzetak ja mislim da ce izdrzati  :D


a glede motra nije to do lagera nego do smeca u motoru zna se zemlja nakupiti izmedju navoja i magneta i steka


ja sam prije isto mislio da su mi lageri osli ali sam malo ispuhao sa kompresorom i radilo je natrag ok  ;)

Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3828
dosta mi je da lomim konektore na immersionu tako da sam uzeo ovo.

budem probal pa javim za motore

ima tko mobis plocicu za isprobat jer moja samo zasvijetli plavo ali se nista nedesava a kada ga spojim na komp samo ga kao puni?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3829
odlicna ideja mrhyena, to mora durati . Nego stari ja ti zaboravih javiti, stigao mi je programator za reglere pa ako jos trebas flešing slobodno javi ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3830
vis mobli bi na neku pivo/cevape pa to obaviti a i malo iskustva pokupiti od jode :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3831
Seveda , broj imas pa se javi, da ti malo živnemo te reglere, a i pivkan bi dobro legnuo


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3833
Zed, mislim da ne, nisam ga nasao na listi blheli kompatibilnosti  :)


Xiaomi Yi

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Xiaoyi-WiFi-Action-Camera-16MP-1080P-60FPS-Ambarella-A7LS-155-Degree-Wide-Lens-Bluetooth-40M-Diving-Sports-DV---White--Basic--342272.html

predlagao sam nekoliko puta ovu kameru kada se pitalo sto uzeti za snimanje ganjanja miniquada maxiquada zagija aviona itd  ;D

ugl, kupio kameru posto sam ubio sjcam preko nekoliko puta, i dalje snima bezprijekorno samo da se zna  ;D Kamera dosla iz nizozemske sa tracking numberom, prosla carinu samo tako. 15 dana trajao put. Jucer stigla, danas pao prvi miniquad maiden. Kamera je brutala naspram mobiusa i sjcam, istina na kompu nemogu pogledat video jer je stekaona zesca, tako da sam direkt sirovinu uploadao na youtube... naravno youtube uzme svoj dio kvalitete ali ono sto sam uspio vidjet na kompu je BRUTALA

edit: ono cimanje minija na kraju je posljedica idiota koji stavi bullet konektore na quad koji samo sto se nisu otpojili od batke :D
www.youtube.com/watch?v=tKmxys80Xo4

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3834
Lijepa slika nema sta ali za sad sam dosta zadovoljan sa mobius cam.

Trebao si se malo povest na kombiju  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3835
sad kad sam pogledao raw snimku na mobu, mogu reci da sjcam i mobius mogu lagano sjest u ladovinu ove kamere ;D

znaci xiaomi se nikako nemoze usporedit sa ove dvije gore navedene, jedino sa gopro3 ili 4 ;D

moje skromno misljenje. toliko je dobra snimka ;D

prije sam se stalno na sjcam od pocetka borio sa jello i kojekavim pizdaijama u snimci, i nikad na zelenu granu, al bas nikad.

ovu kameru sam izvadio iz kutije, stavio na minija i snimio video koji je gore. ni trunke jella niti icega, toliko je dobra kamera  ;D


edit: nezam koliko ce biti aktivan link ali svejedno evo sirovine uploadane

https://jumbo.iskon.hr/download/3eb681ed-a011-4872-a1d5-2de020c0e00c
 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3836
Aj pukni snimku na Vimeo ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3837
veli vimeo 500mb samo, a ja sam na 660 ;D mora se platit za vise od toga :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3838
Sad sam tek skuzio link, pa skidam ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3839
Ne loše ne looošeee... :) :) :)

Fino potrošeni dolari... :D