Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1039263 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3840
Komp mi radi na ful hd rezi i spojen na ful HD telku od 107cm, i moram priznat da je snimka dobra!

Ako je dobra na tako velikom ekranu u ful hd rezi, bit ce na svakom ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3841
tak i meni, al mi sinula lampica pa sam preselio u mob i ostao sam sokiran koja razlika naspram esđej kamere  ;D

gumi, iste pare sjcam, mobius ili xiaomi, pa ti biraj ;D

sad moram frenda pitat kaj da napravim na kompu da mogu ko covek editirat video konacno, i to jos u 60fps, radio bi cuda al me tehnologija sprijecava  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3842
Ja nekidan kupio Runcam za 50$ ali čini se kao da će biti potrebno da kupim đaomija...
pravdaću se time da imam dva minija pa me mrzi prebacivat' kameru... :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3843
Momci imam jedan problem/čić pa bi molio ako netko ima vremena da malo pomogne...dakle oscilacije se javljaju na quadu cim malo jače zadivljam, ne znam da li je zbog flimsy ručica od 2.5mm fibera ili zbog softwera.


TPA sam stavio i na veliki gas i na mali (na manjem povećava PID-ove). Dakle jučer navečer podigao malo osjetljivost svega da bude življi quad i stavio malo TPA za probu. Malo je bolje sa oscilacijama ali to je još uvijek grdo...pun gas naglo ako nabijem uvijek podivlja quad, na malo bržim spuštanjima sa visine sa 30-50% gasa isto po yaw i po roll osi baca (isto kao i na naglim ubrzanjima).


Da probam dić noviji software, dić još TPA, zamijenit frame hitno, šta šta? :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3844
Sinkao escove?
Fleshani na?

I mene to zeza, svasta pomogne ali nista mi do sad nije rijesilo skroz...


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3846
Odlična lokacija...
sada samo karbon propove i košenje trave, kao i ja u svom parkiću hahaha

p.s. odličan tečan let, ja to tražim po pidovima ali ne ide nikako...  ::)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3847
Aaaa Gumi, to su ti holivudski trikovi. Montaza cini cuda... Ali i trudim se tecno letit, samo kad bi ta drva prestala pred mene iskakat!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3848
Daglas svaka čast imaš dara za video :) :) :) baš je odličan filmić!


Quad je maideno Sekile dakle sve je odrađeno po propisima...regleri su na SimonK. Probat ću još dići TPA i vidjeti, čini mi se da je danas malo bolje bilo nego prije kad sam se skoro razbio svaki put kad bi naglo dodao gas.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3849
Strava video !
Reko sam bar 5 puta da trebamo tam ic letit.

Sam daj si pls nemoj onak blizu glave vozit... :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3850
Vrhunski Dag, rol preko drveta mi je top ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3851
DaglAS

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3852
Fala decki, veseli me svaki let...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3853
Vec vidim kome ce ici snimljeni materijal na montazu ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3854
Moze, 500kn po montazi od 3 min. Covjece od kud mi vremena za to?! Utapam se u svojim sirovim materijalima a kamoli da tude idem montirat. Samo ti ulozi u komp i pići!