Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1042133 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3975
Da fakat inace je on uvijek egzekutor ako nema Zeda. Ali najace je bilo kad su Zed i Jazavac bili solo zraku. Samo sam ocekivao tupi udarac negdje u sumi i onda vatrena gljiva 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3976
Evo I mog filmica, sreca pa sam stigao sprzit dvije baterije prije kiše :D

Sad neka pada koliko hoće haha

Ispričavam se za vibracije u videu ali nisam stigao još zamjeniti motore korištene za crash testing a propeller su kakvi su dok ne stignu svježi :)

https://vimeo.com/126112853

https://vimeo.com/126115858
InnovationMatters



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3979
Wooww ovi filmovi su van zakkoon tek sada stigao pogledati (skola)

Kolko vas je to bilo opce na meetu ??

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3980
Stvarno dobra videa. Ja opet ovaj put zakazao, nista nisam snimio , najvise mi je zao onog backflipa kroz ono drvce, a sta ces bit ce jos toga. Nego danas mi je bas BAD DAY. Jucer zamijenio nesto ruke na quadu  sa laksima i kako radim 100 poslova istovremeno, motore sam samo zasarafio rukom, nisam stegnuo imbusom. Tako da je let trajao 10 sekundi, ali pukao sam prop. Onda uzmem drugi quad , napravim i u jednom trenutku nesto zaruzi , kao da je prop lupio po necem i bam dolje i puknu dvije ruke. No krasno, bolje da sam ostao doma

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3981
Sekile podhitno menjaj broj mobitela, sto je je fakat stalno zvoni :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3982
Bas je bio BADDAY, prvo izbauljao lik koji je trazio pobjeglog quada, a onda crashevi. Seki sad imam griznju savjesti jer sam
te cimnuo da dodjes. Valjda piva to moze srediti  ;)




Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3984
Ja sam lagano letuckao jer sam testiral kravu od quada sa šatro nazom gps-om (onak lagano penzionerski, hoover), isprobaval
nove pidove kaj sam podesil i tak to, a Seki ko Seki, odro Migušu HRZ-a, i......sve na slikama

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3985
Ironic odjebi...  :D :D :D
Pa ti maaaajke mi nisi normalan... eto majke mi...  ??? ::) :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3986
Kaj, zato kaj sam te skoro pokupio ili ;D :D  znaci tip naaaasred piste lagano sece 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3987
Zato jer letiš k'o konj eto zato...

Hajde pokupio mene, manje-više...  :D :D :D

Reeeespect za letenje...  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3988
Gumi kod nas kad padne quad u sumi, prvo uzmeš šljem i zalegneš i po njega, inače nadrapao si ???

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3989
Nisam upozoren na vrijeme...  ??? :D