Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1038589 times) previous topic - next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Blackout H mini quad- kopija

Reply #556
Haha dobra, jos se I Dag ufura I to ce biti mrak. Nadjemo neku mrak lokaciju gdje nema ljudi I zabava moze poceti. Sto vise to bolje.

Dag se ufurava svaku slobodnu minutu ali sporo i bolno ide učenje, neki dan sam ljosno upside down na asfalt, potrgo sve propove i balance konektor na batki. A pazi livada 200 m lijevo, 200 m desno i jedna uska cesta po sredini...
Sve to mali trpi ali kad čuješ bum tres, nije ti svejedno...

Daglas, nevezano za quada, od ceg je ova bijela ploca sa natpisom? Forex? To ti radis?


Radim između ostalog i to. Ali ne po par komada, moja tehnologija je ili za neke specijalne boje ala fluorescentno, fosforescentno, zlato, srebro ili za velike količine, tipa iznad 100-200 komada.
I da, ovo je forex.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #557
Majk, to je to, od tipa sam uzeo i OK je, slobodno narući to je to

Gledao sam video na youtube gdje lik instalira wizard za podesavanje CC3D i bukvalno od nule do quada koji leti mu ne treba vise od 10 minuta...

Kakva ti imas iskustva sa time? Podesavanjima i slicno?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #558
Ja sam svoju slozio za 15min, kasnije malo podesavanje PIDova, ali to sam ubacio one koje koriste na QAV250 jer imam identican setup i stvar leti iz prve

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #559
Dobro ti manijače  :D, ima li iko normalan da odgovori na pitanje  :P ::) Haha...

Ok, to je to dakle... vidim ima za 50$ već..


Koja je bolja, CC3D ili KK??

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #560
Sekile reci ti meni kolko dodje ovakav quad sa KK2 i najjeftinijim mogucim FPV-om?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #561
Heheheh Zedo se navukel ;D meme isto zanima koiko ali bez fpv-a
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #562
Cca 1200 kn sa kk2, sunnysky motorima  bnf verzija. Fpv je cca 100 dolara npr boscam 200mw sa jeftinijom kamerom

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #563
Hvala, mobius imam al se zasad nebum upušto u multije.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #564
Al nije lose polako skupljat dijelove :)
Bolje nego 1200 kn u komadu dat

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #565
Ma imamja sto radit do daljnjeg samo me zanimala okvirna cifra. Trazim sponzore ajmo decki :D hahaha


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #566
E pazite sad ovo, da kontra struje lupim jednu.

Sad jedno mjesec dana, od kad sam slupao Skyhuntera letuckam sa tim malim Quadićem od Jaze, i mogu vam reć da mi je ipak veći gušt avion.
           Svaki put kad ga baciš srce malo jače lupa.
                      Pogled je ljepši sa 500 metara.
                                 Sa multijem si vrabac, sa avionom si orao...

                      :-p




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #567
Dag to je bas ono sto sam rekao. Postoji vise verzija FPV-a. Meni je mrak uzwti ovaj mali quad u ruksak , cvike, dosta je frsky i naci neku mrak lokaciju , bilo to livada , napusteno skladiste, svejedno i brijati naokolo. I takvi letovi traju cca 7-8min. Neda mi se duze zuriti u cvike. Pak druga verzija super mi je uzeti neki FPV avion, gore long range, 1.2Ghz video, monitor i na 500m i brijat pola sata , to je isto super. To bas nebi vozio na cvike jer nema potrebe.

Ali ipak kako sam u gradu i nemam auto pa mi je komplicirana ova prica sa avionom, nekako sam se odlucio na quad verziju

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #568
I jedno i drugo je odlicno, Ibcrazy vs Juzz nema bolje samo drugacije.
Meni je FPV rjesio problem koliko daleko vidim, prije me smetalo cim malo pojurim vec moram okretati,
a sada idem daleko i brzo.
Kada sam imao motornog glajdera cim je otisao preko 100m visine morao sam se spustati dolje,
sada mi je zelja glajdati na vecim visinama.
Tazim dobar model galjdera za FPV da ugasim motor i hvatam termike, mislim moze to i delta Zagi ali
u planu mi je starinski model glajdera sa bucmastim trupom.
Jos da ima koji tractor da me digne u visine onda bi isao i veci model.

Naocale vs Ekran ista prica, treba probati oboje.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #569
Ja koristim 5.8GHz 600mw immersion i cloverleaf antenu. Na cvikama imam nextwave prijemnik kupljen na HK, to je onaj crni , jer plava verzija , mislim da je airwave je losija i to osjetno i skewplanar antenu na njemu. Bio sam si sklepao sam antenu na miniju i radila je mrak dok nisam pogodio granje i skrsio ju, Sad imam origigi od fatsharka, ali bolje mi je radila moja antenica