Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1038548 times) previous topic - next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3660
Pusti ga, danas je pun k padao :D  tapison je spreman,upravo pozaugan ;D ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3661
E sve sam razje* hahaha

Samo vi zajebavajte al prosao sam par vrata!! :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3662
Zed samo polako kamo se zuris ... Pa drugi dan tek imas malca nemoze sve odjednom



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3665
quad je skroz pretezak po meni (nemam ni male batke jbg).

probaj i propove promijenit...
ja sam ti doslovce par mjeseci mijenjo propove i stalno bio nezadovoljan nekak (vise subjektivni dojam jer kad stalno mijenjas nit nemres izvjezbat letenje s nekima)...
moj quad je isto full tezak...
al odlucio sam se na kraju na 6045 i to sad furam i nema Boga da neke druge probam... to je sad to i samo s njima letam...

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3666
Decki mali info plizz ... Ovako jel sapajm batku na oba dva plusa i minusa ili samo na ovaj desni pa kroz tx ide plus i minus u kameru ?


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3668
Evo slika, kakvu kameru imas, ako nije 5V kamera, onda je nemozes napajati sa ovih desno konektora jer je tu 5V. Pretpostavljam da je kamera 12V i koristis 3S. U tom slucaju paralelno spoji dolazne pluse i minuse i samo zutu na zutu


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3669
e hval ti sekile ... da taja tx i rx imam
a kamer ide od 5v pa do 15v ali budem kameru spojio direkt na bateriju i samo signal uveo u tx i naravno + i - u tx




Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3670
I posto ces koristiti fatsharkice, najbolje da odes na CH1 i onda postavi pinove 1,2,3 na ON , a 4 i 5 na OFF. Onda ti nitko sutra nece smetati

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3671
e tnx sekile bas slazem quad do kraja i slozio sada jos idem onda kanale postavim  ;)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3673
Po meni, naze uzmi 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3674
Nisam probao naze ali cc3d ti je strava kod mene je quad extra.miran i super upravljiv sa cc3d