Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1040920 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4185
Nema ni ništa žešće već kada napraviš roll i onda ga "pretjeraš" ili "podtjeraš" hahahaha, i onda samo nastaviš, u fazonu to sam htio, da kružiš na tu stranu...  :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4186
Moras se prilagoditi situaciji  :D. Ma bitno da leti. Ali ovaj quad mi bas gust letit kolko god da se treso. Slusa me ko vjerni pas

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4187
Decki ima ko kakvu fpv kamericu da mu nije neka pa bi je se rijesio? Trebam na velkom quadu zamijeniti kameru koja mi sluzi cisto kao safety pa da ne kupujem novu...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4188
Imam dag ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4189
Nice! Dogovorimo se offline!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4190
Danas sam skoro zapalio i quad i svu ostalu opremu...nisam dugo ovako izgubio zivce
Spalio novi Boscam mini, Sekiletovu kameru, izgubio sam bar 6 mjeseci zivota danas...katastrofa 

Na kraju uz Coljinu i Sekiletovu pomoc poletio novi quad LOS, kako sam u sekundi zaboravio na sve probleme to je strasno.
Pa KAKO TO IDE LJUDI MOJI :) :) :)

Strah i trepet se lagano ali sigurni vraca na livadu...Denise rezi ruke, Back pazi guzu, bice svega!!!
Skidao sam double rollove, rollove sa pauzom, 4pont roll, ma bolesno kaj ova quad moze :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4191
Ma vozi misko !!!!

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4192
ma to te ja pita zed sam rokaj ja isto danas minija nabio u zemlju isve je samo pofrcalo s njega i dodjem do njega i nista mu nije ni propovi slomljeni haha  :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4193
Kakvo mrtvo odustajanje, pa pogazio bi te s onim trulim fordom ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4194
E drug Zed sada ima pravu pilu, pa se pazite, divljak dolazi!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4195
Cuj njemu Ford trul, na tvom ima rupe u gepeku jer je hrda otpala prije 5 godina  :D :D :D


Nego fakat malo smo utrimali malca, stvarno radi zakon, cak na 3S probija zvucni zid... Bit ce ganjavele

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4196
Cak mu je i carbon struno na haubi :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4197
Ali najbitnije da sam Denisu dao novi nick. Kako manijak trima sve granje bez pardona od sad ga zovem " SAM SEKEL".  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4198
Ti si Sekile a on može bit brat Sekeli hahaha :D


EDIT: moj popravak vTx-a ipak nije uspio...stari Boscam radi, probao sam prek njega pucat Remzibija :D
Ajmo kamere pet kuna kamereeee

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4199
kako mi je ovo promaklo  ;D

meni je bitno da se pela iliti vozi, e sad, ako se sto nadje na putau, sam sekel ;D

ne fakat, jucer me ono bas islo, svaka faking krosnja je moja bila, uopce nema smisla raditi ikakav video, bitno da se trenira... i trima.. naraslo je vec zbunje treba to malo srezat  ;D