Skip to main content

Topic: RadJet 800 (Read 30436 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RadJet 800

Reply #45
Toki nemoj niš rezat, ja sam na predhodnom rezal pa sam skužio kasnije da je model puno teže upravljiviji, nekak bježi sim pa tam i na kraju sam ga zabil u zemlju do motora, nebude ti nikaj puklo, tj. ako baš i misli puknut ima za to tvari imenom ljepilo, funjeta i ultra jeta nemoj uopće uspoređivat jer je ultra 3x jača i ima deblji profil krila, skoro duplo teži pa samim tim i puno upravljiviji. Funjeta sam u nedelju na preljevnici po vjetru vozil skoro ko jedrilicu i neće se đubre spustit kak je lagan dok mu ne spustim elevone. Jedino kaj mi se ne sviđaju one njegove naljke pa sam se upustil u lagano dječje pituranje jer dok je skroz bijeli u zraku me sav pobrka di su mu rit, glava, trbuh i leđa  :D :D


S ćim si ga farbal s flomicima ili pastelama? ???
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: RadJet 800

Reply #46
Toki nemoj niš rezat, ja sam na predhodnom rezal pa sam skužio kasnije da je model puno teže upravljiviji, nekak bježi sim pa tam i na kraju sam ga zabil u zemlju do motora, nebude ti nikaj puklo, tj. ako baš i misli puknut ima za to tvari imenom ljepilo, funjeta i ultra jeta nemoj uopće uspoređivat jer je ultra 3x jača i ima deblji profil krila, skoro duplo teži pa samim tim i puno upravljiviji. Funjeta sam u nedelju na preljevnici po vjetru vozil skoro ko jedrilicu i neće se đubre spustit kak je lagan dok mu ne spustim elevone. Jedino kaj mi se ne sviđaju one njegove naljke pa sam se upustil u lagano dječje pituranje jer dok je skroz bijeli u zraku me sav pobrka di su mu rit, glava, trbuh i leđa  :D :D


S ćim si ga farbal s flomicima ili pastelama? ???

Sa nekavim Decorlack akrilnim bojama samo kaj su neke glosy(sjajne) a ona maslinasto zelena i boja pjeska(kao neki bež) su mat. Inače boje drže jeb.. na stirporu, bez šmirglanja nejde više dole, napravi se sloj ko guma, netreba nikakve podloge prije pituranja.

@Toki
za vaš kombat imam ja nekaj malo hrgastije samo da mi stignu prijemnici malo jeftiniji, nebudu vam ni motorke dosta na modelima

Odg: RadJet 800

Reply #47
Daj stavi di si ih kupil, da li to ona boja za makete?


Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: RadJet 800

Reply #48
Toki mozes ti imat aluminij u napadnoj ali tvoja napadna nece taknuti moj avion tako da nece puno pomoc :)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Odg: RadJet 800

Reply #50
Hehehe, naći dogovoreno, marijan bum te srušil na bilo koju foru. Zed ne da će moj avion bit neuništiv neg i brz, kad premjestim ntm na reda
stock od reda ide na taj avion. Bute vidli kad vam se neko nemilosrdno zaleti kroz krilo i prođe ko kroz maslac. No malo smo otišli u OT


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: RadJet 800

Reply #51
Pravi piloti se zalete u pod...


Sent from my iPhone using Tapatalk



Odg: RadJet 800

Reply #54
@Zed , ovo je za nas...ne treba imati veliki prostor za skladištenje(raspon 1200),a za 209 Eura,solidno je napravljen.... 8)
Osim toga frajer vozi palčevima ,što Tebi i meni odgovara... :)
Kit sadržava tvornički sastavljen model od elapora,motor BL-0 3720-630 , ESC tCONT 50 A,4 serva 13020 i prop 12x8x3.
MULTIPLEX Extra 300S [english]
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: RadJet 800

Reply #55
Fino je ovo ali nije 3D pila :D
Za IMAC i ostalo - moze!

BTW ja sam "pincher", palčevi su preneprecizni :)

Odg: RadJet 800

Reply #56
Nije 3D ,ali nije ni lova..... ;)
Note: meni osobno je pinch neprecizan, a sa thumbs method mogu što hoću... 8) LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: RadJet 800

Reply #57
Ma super je ova Extra...zna Multiplex!!

Ja sam još u počecima, možda se razvije palac, tko zna :D hahaah

Odg: RadJet 800

Reply #58
Najvažnije je razviti srednjak....za ''ono za ono''.... :D :D
Sorry svima za offtopic :(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes