Skip to main content

Topic: YEP (Read 2499 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

YEP

Neki dan mi je stigao YEP 30A, treba mi zbog 4A bec. Spojio, programirao sa karticom, sve OK, OSIM Max okretaji 500-700 u min. I nikako se toga rješiti. Starta, primi gas i nakon 500 o/min ni mrvice dalje. Sve ostale funkcije rade, kočnica, timing, baš sve.

Nakon dva dana lutanja, slučajno otkriće. Ako prebacite esc u NiCd mod i natrag u LiPo mod - napravi hard reset. Izgube se sve postavke, tj. vrati se u factory setup.

Sada radi kao beba.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: YEP

Reply #1
I kolega Plavi i ja smo utvrdili da YEP40 također "ne prima gas"! Morat ćemo isprobat ovaj "feature" s promjenom tipa baterije!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: YEP

Reply #2
ja letim već dugo s YEP100A i YEP45A, rade od prve bez greške,
ali su osjetljivi ako ih slučajno spojiš na batku a gas nije na nuli,
e onda ne smiješ spustit gas kao inače, već ištekati batku,

inače se sve poremeti i opet moraš s karticom podesiti,

btw, na kartici imaš min i full throttle, ja sam preko toga poštelao endpointove,
i ugasi governor i slično,
vjerojatno jesi sve po PS-u ali ipak bolje napisat, možda pomogne :)

Odg: YEP

Reply #3
Ja imam yep od 60a i imam jedan problem! Kada dam gas tipa do kraja, motor mi postepeno i polako dize okretaje! dali je itko imao vec tih problema?

Odg: YEP

Reply #4
Ako nemaš karticu za programiranje, zamoli sdspota ili plavog, da ti pomognu.
Treba iskljućit governer mode koji se koristi kod helića.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: YEP

Reply #5
Hvala Toki! Od sada kupujem samo birdie i takve reglere, s tim nikada problemi! Sve ovo kao bolje je smece!

Odg: YEP

Reply #6
Ma nije, samo trebaš kupit karticu i to je to.pogledaš sve heli postavke i poiskljućuješ to.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: YEP

Reply #8
Ja imam yep od 60a i imam jedan problem! Kada dam gas tipa do kraja, motor mi postepeno i polako dize okretaje! dali je itko imao vec tih problema?

namisti softstart, stavi palicu do kraja kad zasvira odmah je spusti na 1/5 gasa ili kako vec zelis da ti soft start bude, ovisno gdje namistis palicu toliki ce ti soft start bit, full palca do kraja je za helihoptere, za avione od 1/2 pa na nize...

pozzz
mos mislit

Odg: YEP

Reply #9
Rijesio sam to jos nocas, ali stojim kod toga da je jedno pet puta bolji neki sentri ili plush!

Odg: YEP

Reply #10
U svakom slucaj, Puno Hvala ljudi!

Odg: YEP

Reply #11
Rijesio sam to jos nocas, ali stojim kod toga da je jedno pet puta bolji neki sentri ili plush!

ne bih rekao, yep je 100postotna kopija YGE reglera, sami pogled na izgled reglera sve govori....ali
mos mislit