Skip to main content

Topic: Trokiranje elektro motora o.O (Read 5627 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #15
A jesi probao bez propas jel trokira!

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #16
ima, ali za takav motor ga moraš balansirat.

kaj si ti sad rekao Toki? :D
sve se za svaki motor mora balansirat. ili sam ja krivo nesto pohvatao?

meni ovo zvuci kao da malo preopterecujes ESC (ako nije timing) - kako ti je Coljo rekao. Kad polako dodajes gas isto trokira ili?

najlakse probat bez propa (bez opterecenja), ako onda trokira je ili timing, ili sheban motor, ili esc.

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #17
onda cu to i uradit dns,nadam se da bez prop-a nece trokirat...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #18
A taj regler sto imas, je u biti Red Shit!

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #19
A taj regler sto imas, je u biti Red Shit!
znam da svi govore da nisu nizaceg,eto moj radi bez problema vec 6mj ... svAKi dan u prosjeku 3 leta
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #20
Rastavi ga pa ces vidjet o cemu Coljo prica...kak da su ga pijana deca lemila :D


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #21
Ma znam, zed, za svaki se balansira. Mrvicu je utučen prop na jednu staranu pa zato kažem.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #22
bez prop-a radi sasvim normalno  tak da je definitivno problem u propu kao sto i kaze kalkulator
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #23
vcrs ja ocu da rastekam motor i esc...kako ja povucem za konektore tako se otkinu 2 muska s motora ...  :-[
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #24
Pa otkrio si problem. Zalemi kontektore natrag i sve radi. U 99% slucajeva kriv je los spoj. Kad nema propa nema ni struje i sve radi ok kad metnes prop ima opterecenje i struju i onda los spoj dolazi do izrazaja. Los spoj mijenja otpor a s tim i napon i onda kontroler vise nije u stanju procitati motor..
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #25
Pa otkrio si problem. Zalemi kontektore natrag i sve radi. U 99% slucajeva kriv je los spoj. Kad nema propa nema ni struje i sve radi ok kad metnes prop ima opterecenje i struju i onda los spoj dolazi do izrazaja. Los spoj mijenja otpor a s tim i napon i onda kontroler vise nije u stanju procitati motor..
u pocetku sam odmah mislio da je negdje los spoj al posto su konektori mislio sam da je to ne moguce ... kako vidim sve je moguce  ::) sutra lemim vcrs mi se vise neda radio sam cjelo vecer i cijeli dan f16 za kolegu,tak da sutra lemljenje novi test pa cu napisat kako je proslo
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #26
I dalje mislim da je prop prejak, tak da bude opet trokao!

Prelemi onda sva tri, ne samo ova dva i stavi manji prop!

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #27
I dalje mislim da je prop prejak, tak da bude opet trokao!

Prelemi onda sva tri, ne samo ova dva i stavi manji prop!
prelemit cu sva 3 al da ga hebes manji prop nemam  :-[
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #28
Bumo vidli. Mozda je samo lem bio!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Trokiranje elektro motora o.O

Reply #29
Kad smo već kod motor, Coljo, bi mi dao da si zaljepim magnete na onom tvojem heli
motoru i ak ti netreba onaj regler za njega pa se dogovorimo.
Javi mario na fejs ak hoćeš 4.75*4.75 slučajno sam ti poslao poruku.
Spektrum dx7s i razni modelčeki