Skip to main content

Topic: PHAZER KX Hobbyking (Read 15274 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #30
Mirt je dobro došao sa svojim alphajetom a kacige nam netrebaju letiti će samo perje :D :D :D

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #31
...a ostat će samo dugmići!!! :D :D :D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian



Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #34
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #35
Phazer gotov,spreman za let pa možda onda sutra ili u nedjelju u zrak!
 ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #36
dražen javi gdje letiši pa dojdem na dogfight ;D

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #37
Može,vjerojatnije iza podneva!LP!
 :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #38
Eskadrila spremna,sada još neka se vrijeme malo proljepša...
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #39
Sunce je vani, pici dok ne nestane :D


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

PHAZER KX Hobbyking

Reply #40
Pa nisi valjda letil bez provjere CG-a :)
Ovo mi zvuci kao tailheavy masina


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #41
Nigdje u uputama nema oznaceno gdje je. CG
Ako postavis ovako kako sam poslikao velika je vjerojatnost da ce biti u redu.

Baterija je 2200ma u ovom polozaju

[attachimg=1]

Cg je negdje oko prve linije utora krila u trup

[attachimg=2]

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #42
Elevoni ce biti malo prema gore ali to nije presudno za prvi let jer se da kompenzirati.Meni je bio repat na prvom letu i jedva sam ga izvukao ali kad se potrima nebi trebalo biti problema

Sretno sa podesavanjem jer uvijek je bolje da te ja srusim u dogfightu nego da ga sam udesis. ;D ;D

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #43
Hvala puno.
Gledao po forumima i kažu da je cg na početku utora i tako nekako sam stavio ali se i meni činio repat.
Ja furam na 4S pa mi je položaj batke malo otraga,ali pomaknem ju.Vidjet ćemo vrijeme sutra pa se javim!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #44
Da malo i ovo osvježim:prošli vikend sam KONAČNO odradio par letova sa Phazerom,dobro pripazio na CG,natrimao u zraku i mogu reći da taj smijeh od modela leti vrlo zabavno i relativno pitomo.
Jedino se EDF raspao pa je sada novi unutra,ustupio mi ga moj Mirtek.Fala,fala! ;D

Vidimo se na hortikulturi!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian