Skip to main content

Topic: KK2 ne reagira (Read 1686 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

KK2 ne reagira

Prije 2 sata isao provozati dexa sa KK2 i skuzim odmah da nesto ne valja. Cim se malo dignem odmah on ful u jednu stranu. Bacim oko na postavke kad vidim da pokazuje divlje vrijednosti na roll osi. Ja ga kalibriram i opet nista. Dodjem doma i sad uopce ne reagira na tipke, ali uredno se moze armat i to prikazuje na displayu. Rekoh da nije firmware, preflashao je nekoliko puta sa svim firmware-ima od Kepteinkuk-a , ali ni na jednom ne reagiraju tipke, probao sam i OpenAero i jedino na onom nekom Hefnycopter2 firmware sve radi. Vratim nazad 1.6 i opet nista. Jel netko imao slican problem

Odg: KK2 ne reagira

Reply #1
Probaj na 1.5 ili novi 2.0.Znam da ovaj 1.6 zeza ljude i imao sam priliku vidjeti kako je
čovjeku poludila i zavrtila mu propove na quadu ali je spretno isključio bateriju.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: KK2 ne reagira

Reply #2
Haaa, skuzio sam je sunce joj žareno, zablokali su jos očito žirci pa se valjda nije htjela uopce startat, mozda jer je vani hladno tko zna. Uglavnom u onom HefnyCopter firmware sam odradio kalibraciju i kad sam ponovo vratio 1.6 makina proradila, idem probat na ljivadu jel to radi

Odg: KK2 ne reagira

Reply #3
Spucao dvije batke i malac leti kao prije, ma nema , KK2 je best board, malo se zaboravila cemu sluzi, ali brzo sam to doveo u red  8) 8)

Odg: KK2 ne reagira

Reply #4
Ma opališ joj šamarčinu, podvije rep i vozi Miško! :-)

Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: KK2 ne reagira

Reply #5
Ma vec je danas letila i to po kiši, to je prednost Dexa  ;D

 

Odg: KK2 ne reagira

Reply #6
Čeka te još jedna da je dovedeš u red (piva se već hladi) :D