Skip to main content

Topic: Jesu li helici lagano poceli biti nezanimljivi? (Read 12163 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jesu li helici lagano poceli biti nezanimljivi?

jel se meni cini ili je zanimanje za rc helikoptere lagano poceo padati

sjecam se prije 3 god kad sam se poceo igrati s hlikopterima svaki dan je bilo netso novo u rubrici HELIKOPTERI
u zadnjih god dana sve manje i manje bude nesto novo

kao da ljude vise ne zanimaju helikopteri

Odg: Jesu li helici lagano poceli biti nezanimljivi?

Reply #1
Prvenstveno bih rekao da je na podrucju RH doslo do smanjenja vremena i sredstava za bavljenje hobijem.
Lp,
Alex

Odg: Jesu li helici lagano poceli biti nezanimljivi?

Reply #2
bumo vidli poslje božiča  , kaj bu kome ispod bora..... ;)

ali sve u svemu bi se usudil reči da nakon pojave multirotora ljude heliči sve manje privlače ... mislim za multije ima več svakakvih naprava kaj se tiče stabilizaje letenja , a heliči su još uvijek bez toga (barem večina) pa su ljudi skoniji bržim rješenima ...
dx9-xd8-gobac630

Odg: Jesu li helici lagano poceli biti nezanimljivi?

Reply #3
Letili bi svi al ne mogu svi,zna se kakvo je stanje sto se tice financija u nasim drzavama :-[
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Jesu li helici lagano poceli biti nezanimljivi?

Reply #4
Evo ja sam recimo tek sad nabavio svoj prvi konkretan heli ;) sad se treba učiti :)

Mislim da je dosta letača sad pred kraj godine u strci oko posla i obaveza pa hobby malo čeka. Istina pod borom moramo vidjeti što nas čeka ;)

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: Jesu li helici lagano poceli biti nezanimljivi?

Reply #5
Sto se mene tice, malo sam bio kratak sa vremenom ovo ljeto, jos moram preslozit jednog, polako, jos malo pa proljece  ;D


Odg: Jesu li helici lagano poceli biti nezanimljivi?

Reply #7
Mislim da je neimaština glavni razlog. Mislim da se stvar događa otprilike ovako nekako: pukne te ideja da probaš heli ili multija... skucaš perje za neki entry level heli ili quad... pošarafiš, pospojiš i otvorio si Pandorinu kutiju i tek u tom trenu spoznaš da pravi heli ili quad nemreš platit i da imaš nezanimljivo zujalo koje guta baterije ko blesavo, trese kameru i opasno leluja po nebu i pomisliš si... jebo te.. sa ta 4 esca, 4 motora mogao sam složit 4 poštena aviona...

Odg: Jesu li helici lagano poceli biti nezanimljivi?

Reply #8
Tak je da, imam slićno razmišljanje ko šišmiš, kvad je 4x skuplji od aviona.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Jesu li helici lagano poceli biti nezanimljivi?

Reply #9
ma kaj bi helići sad postali nezanimljivi kad sam nabavio i 450 i 500, to nesmije bit >:(

Odg: Jesu li helici lagano poceli biti nezanimljivi?

Reply #10
Nema mene na forumu pa je rubrika Helići malo zamrla  :P
Multirotori su interesantni za snimanje, FPV ili slične varijante, ali su ubibože dosadni za obično letuckanje (moje mišljenje). S helijima možeš radit "pizdarije" i puno su interesantniji, ali i puno teži za letit
MAK Zapad


Odg: Jesu li helici lagano poceli biti nezanimljivi?

Reply #12
U usporedbi s helijima - dosadno :)
MAK Zapad

Odg: Jesu li helici lagano poceli biti nezanimljivi?

Reply #13
Nisi trebo prodat velositija ...
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG