Skip to main content

Topic: NOVO - Y6 GOLDIE (Read 6777 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #15
Ja ne kužim u čemu je točno problem Jazz? :D

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #16
Lijep stroj.
Izgleda masivno i čvrsto ;) , sviđa mi se raspored na gornjoj ploči.
Kakva su ti iskustva s nožicama....razmišljao sam o sličnim.
Imam u furdi preko-nekoliko raznih varijanti ali mi ni jedne ne pašu.... >:( ili su teške ili su premekane ili vibriraju ili prekratke........... :o

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #17
To ti je g10 1.5 mm u sendvić varijanti sa pametno raspoređenim stupicima.... drzi cudo jedno
Aurora optima 9x

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #18
Hvala na pohvalama, naravno!  ;D
U biti na slikama izgleda masivno... ali u zivo je bas nekako elegantis a cvrst.....
Radimo bas na vecem bratu, malo masivniji carbon i g10, e to izgleda ko tvrđava....ali otom potom
Aurora optima 9x

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #19
Hvala 4tm. Kao što sam uvodno i napisao radili smo go za gopro pa smo tako i skalirali cijeli stroj. Nešto između quada i kružne hekse.    

lp
Toni

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #20
Ja ne kužim u čemu je točno problem Jazz? :D
Neznam u čemu je problem?
Toni misli da ga zlostavljam, zato jer sam mu reko da je mogao bolje pričvrstiti kameru za gimbal to je sve. :)

Ali neču mu kvariti post ali za javno prozivanje i zadiranje u moju privatnost čemo se još čuti kada budem prilike za to i sigurno ne javno i ne tu.
I ja sam dobio kritike na svoj gimbal u početku pa nisam nikoga prozivao javno kao što to vaš dobri i savjesni kolega radi.

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #21
Ne želim stati na ničiju stranu jer je to između vas dvoje ali mogu reći da si ti prvi krenuo sa bezobrazlukom u ovoj temi (ako ćemo već vrtić-šprehe isfuravat) :)

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #22
Da ne bude daljnje manipulacije. Naravno da nije bio problem u gumici. Kolege koji duže prate forum dobro znaju o čemu govorim.

Dapače, ponosni smo što smo s tako, samo naizgled, jednostavnim riješenjima uspjeli dobiti takvu snimku. Takav način montaže daje nam veliku praktičnost a potpuno su sigurne za kameru. Kamera se naime brzo i lako skida i vraća nazad, a isto tako pomiće ako je potrebno kakvo podešavanje. Gimbal je, podsjećamo, namijenjen za GOPRO od 1-3. Vibracije su riješene na više razina, a i ova gumica u tome isto tako ima svoju ulogu.  ;)

lp
Toni

     



 
 
  

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #23
ljepo toni da ste to slozili jel ipak vec duze vrijeme radite na tome sve pohvale
svaka čast :)

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #24
Hvala ti Duje,

istina je da je trajalo duže, al rezultat nije izostao što je na kraju i jedino bitno. A trajalo je duže jednostavno jer obojica, Bogu hvala, imamo posao i obitelj a jedno i drugo puno traži. Isto tako imamo i druge sfere interesa i bavljenja. Modelarstvo je samo jedan dio priče. Tako da se radilo tempom koliko se i kako moglo bez pritiska. Isto tako nemamo CNC pa je i to produljivalo cjeli proces.

No, mi smo jako zadovoljni dobivenim. Ipak smo to složili od nule i to nas ponajviše veseli. Pozdrav dole u Splitu i želim puno mirnih letova.  

lp
Toni



Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #25
Pozdrav ekipa  :)


Hvala na pohvalama za rezanje  ;D ;D ,
Drago mi je da sam sudjelovao u ovom odličnom  projektu, barem rezanjem na CNC :)
Super ste to napravili i iskonstruirali, odlično izgleda i predobro leti :)

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #26
Pozdrav matija, hvala na pohvalama i hvala sta si bezpogovorno rezao sve nase gluposti  bez kojih ovaj stroj nebi na kraju ispao tako lepi  :D
Biljezim se na nove krivulje!
I svima toplo preporucam matiju i njegov cnc ;)
Aurora optima 9x

 

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #27
Nema problema , samo šaljite nacrte , ja režem :)
Sve po želji :)

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #28
Matija sto sve rezes, kakav stroj imas, kolko cepas? :)
Bi ti se dalo rezat rebra u balzi ili speru, itd.?
Ako je isplativo radje bi tebi dao to da narokas nego da mjesec dana rezuckam i smirglam a nece bit finjak kao CNC :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: NOVO - Y6 GOLDIE

Reply #29
Pozz Zed.


Ovo je stroj [size=78%]http://www.flyfreak.net/ostalo/diy-cnc/[/size]


U principu mogu rezat sve. Šper, karbon, balzu , vitroplast...
Većinom režem  vitroplast 1.5mm G11. Cijena rezanja s materijalom  na površini 100*500mm ili 200*250 oko 90 kn.
Do sad su svi bili zadovoljni i nitko se nije bunil ni cijenom ni kvalitetom.
Znači bilo kaj u toj površini. Gore stavim ploču 1000*500 i onda režem , ne vadim je dok sve ne zrežem.


Mogu i šper il balzu, nije problem. Ovisi o dogovoru.  Al za jednu karticu balze mi se definitivno ne isplati vadit ovu ploču dolje i onda nakon toga stavljat gore... Nadam se da razumiješ.  ;)