Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 387081 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #90
sad ćeš valjda popravit taj stiropor na kotaču što ti cijelo vrijeme šeta lijevo-desno u letu  :)

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #91
Ma taj točak se ne da, hoće svoj život živjet samostalno.  ???
Tvrdoglava stvar.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #92
Hehe sa "čudnim spravama " društvo iz hlada , čudan dan .. al malo komaraca , možda zbog toga .. sve u svemu dobro je prošlo !  ;) 
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #94
Odličan video

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #95
Šteta što ta kontrola leta nije javila meni da vjetar luduje kod slijetanja :'(

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #96
Taman su otisli na pauzu. Ja vidio. :D
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #98
Malo izvan teme.. Narucujem s Hk eu skladista pa ako netko od ekipe treba nesto neka mi javi na pp. Sto nas je vise jeftinija postarina. Za sada smo Miso i ja. Rok: nedjelja 18 h.
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #99
Drustvo, ipak moram skratiti rok za najkasnije danas do 20 h. Jedna stavka mi je spala na 2 kom na stanju. Tko se javi do tada, upada.
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #101
Ajde da se ne zivkamo stalno, pa kad je lijepo vrijeme nedjeljom, gotovo uvijek ima nas par najbližih aerodromu oko 14 : 00, pa neka nađe tko može :)


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #103
I tako prođe još jedna zanimljiva nedjelja u letenju.
Bilo je svega, najviše maidena. Boris je provezao svog sky eye-a i čitav se vratio natrag.
Vale je imao nekoliko maidena, a bome i ja - svog Zagija sam 1. put letio bez asistencije ( ;D ). I svi smo se čitavi vratili natrag.
I, doista kako kaže Valentin - 30min letenja, a baterija (samo jedna) jedva se uspjela spustiti na 11.7v. Nikako da se isprazni. Eto, čovjek je pravi majstor.  :)
I da, ne smijemo zaboraviti "majstora" koji je nakon, bit će par gemišta, pokazivao svoje pilotske sposobnosti nekoj djevojci uzliječući niz vjetar i šišajući nam frizure s metar iznad glave. Moj friz je svjež, pa ako ni za što drugo, ovo je bilo nepotrebno. A sada komentari o "čudnim" spravama..

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #104
"majstor"