Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 321742 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #900
Jeli ima ko informaciju oce zracni prostor bit cist?
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #901
Nemam informacija. Bez obzira ja sam sutra oko 1230 na piketu

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #902
Koliko ja znam nebo će sutra bit čisto,jedriličari nisu najavili nikakvo letenje,a za padobrance ne znam,al sumnjam kad nisu danas skakali...Tako da slobodno letenje,samo ako bude ovako lip dan ka danas bit će sigurno puno ljudi po Piketu tako pripazite...

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #903
Evo opet smo se okupili

obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #904
...

obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #905
Ja i domagoj smo malo istraživali okolicu i našli 20-ak tisuća kvadrata pustare samo za nas :)
Bilo je lipo protegnit krila ovoj mrcini u malo drugacijen ambijentu.














I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #906
Teren je vrhunski :) di je to ?


Ich seh den Wald vor lauter Bäumen nicht.
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #907
Imas pm  ;)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #908
letenje se odvijalo 15 km sijevereistočno od piketa na 700 m nadmorske visine mijesto se zove Gornja Korita

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #909
Zar gori ima tako lijepih mjesta za letenje
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #910
Ovo nije lose  ;D

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #911
Pozdrav ekipa!
Evo da vas obavijestim o letačkim aktivnostima planiranim za ovaj vikend,posebno nedilja 13.12.Dogovoreno je druženje klubova Sinj,Split i Vitar kao promociju sporta djeci iz Doma za nezbrinutu djecu,sutra imamo sastanak i planiranje aktivnosti na Piketu ,a u nedilju glavni događaj,prezentacija letačkog sporta,izlaganje letjelica,hangara i svih sredstava,također tu su uključeni i modeli šta mislim da će najviše zainteresirat djecu,tako vas pozivam u što većem broju u nedilju do 10h ujutro da se okupimo,naravno ko stigne,prije il kasnije,nije nikakav uvjet,glavno da se leti.
Tako u koordinaciji s avionima i jedrilicama šta će letit taj dan mislim da ćemo se dobro zabavit i uz prigodan objed i piće.
Napunite baterije,izmješajte gorivo i vidimo se u nedilju.
Pozdrav!

 

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #913
Ekipa ima li kakvih događaja ovi vikend po Piketu?
Nadam se da ce vrime biti dobro,ali i da ne bude to me nece sprijecit jer nakon ove hladne i kisne švedske gore ne moze.Od sutra sam kući pa se vidimo :)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #914
Dobro nam došel prijatel. Ako piket bude zauzet ka prošli vikend ima ledina i polja okolo. Zovu lipo vrime pa ce nas bit.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu