Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 323768 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1050
Storm se mogao zblesirati zbog pada napona na BEC-u isto, tako da nemoj biti 100% da je u njemu problem...
Pokusaj skinut dole Storm i obavit neki low range test sa dosta divljanja pa ćemo sve znati ;)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1051
Meni taj servo konektor ide na prijemnik,tako da mislin da bi moga past napon eventualno na prijemniku,a storm vuce napon sa onog senzora za potrosnju baterije,on je spojen na bateriju i on salje struju u esc..prijemnik san spojia na 3v (i iskljucia onaj servo od gasa sta napaja prijemnik) a osd mi je radia na 10.8v na stolu i sve se ponasalo u redu.
Mogu zaminit bolji esc,ionako je ovaj losije kvalitete
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1052
Da jer i ak crkne prijemnik onda storm ne bi smio prebacit sve u jednu stranu i izazvat pizdariju nego bi sve trebalo ostati u neutralnom polozaju.Pao je napon na stormu,al pitanje je iz kojeg razloga.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1053
Da..jer kad servo koji ide kroz storm izgubi signal/napon onda elevator spusti prema dole a desni eleron gore a livi prema dole.baren meni tako
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1054
jel ti to normalna failsafe pozicija ili?

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1055
Nije,na failsafe-u mi je stajala samo rth opcija i gas na 50% i to san testira prije tog leta kad je pa.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1056
Ali ako ne radi Storm...imas failsafe?


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1057
Iman failsafe ali njega san namistia da samo da pola gasa i da upali prekidac na koji mi je rth..znaci da se upalia failsafe,a storm blokira u ton slucaju bi avion bia samo na pola gasa
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1058
Al vec san napisa da mi je rssi bia 90% i da san moga kontrolirat gas..to san potvrdia sa snimke jer se cuje kad je avion pocea padat u pokusaju da ga izvucen san malo pojaca gas i kad san skuzia da uopce krila ne reagiraju san ugasia gas skroz.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

 

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1059
Dali se možda sjećaš kolika je bila brzina modela trenutak prije no što je krenuo u spiralu prema zemlji?

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1060
Ima li zainteresiranih danas za letenje
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1061
Idemo li danas
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1062
Idemo pa taman i cigle padale.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1063
Veni, vidi, exvolare
Bilo je svega od bure do nekonvencionalnih šlepova preko lomova i opet uspješnih letova.
Ma ukratko bilo je odlično!!! Al j...    Je ladno!

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1064
Evo našeg dragog Romana na Zimskom demo- letu iznad Piketa, od prije par dana.Model i kamera za pet.
note:Romano je skroman pa ne objavljuje svoje radove..... ali ja nisam. ;) ;) ;)

http://www.youtube.com/watch?v=WUWLXcYHVwU

Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes