Skip to main content

Topic: Telebee VS Spartan Quark (Read 1576 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Telebee VS Spartan Quark

evo, nakon skoro 2 mjeseca od kad je "poslano", poštar konačno donio na vrata
mislio sam da se paket izgubio, ali..... sretno je stigao

do sada jedini gyro koji sam letio je Telebee smeče(sa 0,10s servom), sad dolazi pod drugim imenom, ali je još uvijek smeče....
dobar je ako neko planira lebdjeti ispred sebe i napraviti koji školski krug....
čim se malo agresivnije pomakne palica gasa, rep je svugdje samo ne tamo gdje treba biti....
Telebee je prisustvovao i mojim prvim 3D manevrima..... rep redovito kod okretanja na glavu ode oko 45 stupnjeva, a zna se dogoditi tu i tam da napravi koji krug usput  ;D

zadnji let sa Telebeeom, prije ovih hladnih dana, bio je i posljednji sa tim žiroskopom, uglavnom nemojte s njim raditi ništa osim lebdenja i normalnog kruženja....

e sad Telebee mi se totalno zamjeril, tak da sam kupil ovo mini čudo quark i uparil ga sa mks8910
danas stiglo, i quark izgleda smiješno malo, 2x2x1cm, dimenzije su mu smiješne, dok servo izgleda smiješno ogromno, ali mu je zato brzina  :P , mrda ko da nema sutra....

evo, sad pošto su dani sve topliji.... ne preostaje mi drugo nego da sklopim heli (HK450, debelo zamjenjeni orginalni dijelovi )
nadam se da budem videl razliku kaj se tiče držanja repa

moram biti strašno impresioniran tim quarkićem, kolko košta, nema mu druge...

Odg: Telebee VS Spartan Quark

Reply #1
žiro radi sa servačem besprijekorno.... brzina serva je impresivna
servo naravno radi samo preko žira, na prijemniku ili servotesteru nešto malo drhti ali bez 760 adaptera ne radi....

 :'( ali... samo da napomenem, ako netko planira uzeti quarka....
za njega još ne postoji kabel za povezivanje sa kompom, kao ni softwer.... za sad....
tako da sav proces programiranja ide preko stanice, što ne ispada nimalo zabavno.....

oni fash kabli i blue link kablovi su isključivo za "stariju" verziju spartana, sa quarkom ne rade na žalost.....
a to naravno nigdje nije spomenuto osim na spartanovoj stranici, kad probaš skinuti sofrwer

evo, ako neko misli uzeti quarka, kabel iz HK-a nek ne uzima bezveze  :)