Skip to main content

Topic: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone) (Read 19079 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #30
Mislio sam kupiti ovog Dremela, ali ionako radim spindlu sa ER11 prihvatom, na koju budem stavio neki RC motor od 500-600W i trafo 50V15A,  kontrola brzine preko servo testera ili PWM preko Mach3, pa oda imam pošten alat za male novce.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #31
Evo od ovog četvrtka imate fine lemilice sa regulacijom temperature (111kn)

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #32
Evo od ovog četvrtka imate fine lemilice sa regulacijom temperature (111kn)

Ja sam ju napikirao jos prosli tjedan kad sam vidio akciju :D Moja za 30 kn stara 5 godina je pri kraju i ova bude za moje potrebe sasvim dovoljna.
A i bode me u oci ovaj set "gedora" za 333 kn. Sigurno da nije ekstra kvalitetni alat, ali za prckanje po skuteru, biciklu i neke sitnice sarafit je vjerojatno skroz ok.

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #33
ja sam pred dvije godine uzeo onu njihovu za tipa 70 kn sa stalkom bez regulacije

stalak je tak tak

jedan vrh se skoro na pola "otopio" u ovih dvije godine ( ne bas lrevise lemljenja, ono 15-20 konektora i jos toliko produzavanja zica od serva, esca i sl

sumnjam na ovu pastu za lemljenje "LUX" šatro profi pet zvijezdica

a mozda je i do lemilice

ugl imam znaci jos dvije godine da potrosim drugi vrh, a onda idem u pravu investiciju sa ovom od cetvrtka :)


kaj vele znalci na ove gedore?



Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #34
Tebi budu te gedore trajale do 75. kolko buš ih koristio  :D :D :D :D

Realno su ok, nije to sad tamo neznam neki snap-on, ali nije ni zadnje kinesko smeče, za tu i tamo nekaj prišarafit je više nego dobro!

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #35
:)

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #36
Evo od ovog četvrtka imate fine lemilice sa regulacijom temperature (111kn)

Nisu baš jako fine.
Vidio sam jednu takvu s prošlogodišnje akcije raskopanu.
Nema temperaturnog senzora u ručki, ima samo regulaciju snage grijača s trijakom.

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #37
Dobro onda ovako:
Evo od ovog četvrtka imate ne baš fine lemilice sa regulacijom temperature (111kn)! :D: D

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #38
Dobro onda ovako:
Evo od ovog četvrtka imate ne baš fine lemilice sa regulacijom temperature (111kn)! :D: D

ja ju ujutro svejedno kupujem a za finu regulaciju uzmem ovo

[attachimg=1]

 ;D ;D ;D ;D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #39
Evo od ovog četvrtka imate fine lemilice sa regulacijom temperature (111kn)

Ja sam ju napikirao jos prosli tjedan kad sam vidio akciju :D Moja za 30 kn stara 5 godina je pri kraju i ova bude za moje potrebe sasvim dovoljna.
A i bode me u oci ovaj set "gedora" za 333 kn. Sigurno da nije ekstra kvalitetni alat, ali za prckanje po skuteru, biciklu i neke sitnice sarafit je vjerojatno skroz ok.


Za te novce se kupe i profi gedore, poput M tech, ili neki proxxon!

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #40
link na dućan or it didn't happen :)

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #41
M tech gedore sam kupio u lesnini na zitnjaku, to jest kada ulazis u lesninu prvi ulaz desno!

Mislim da su 340kuna, a proxxon imas u bauhasu na jankomiru!

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #42
Thanks na info!
Bas cu pogledati ovo u lidlu kako izgleda, al proxxon bi radije, nema veze ako je i malo skuplje.


Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #44
Proxxon gedore takve, samo u limenoj kutiji kostaju 550kn u bauhasu!

M tech sam platio 340kn, a najbolje je alat kupovati u Intercarsu! Tamo imam 40% popusta i imaju TOPTOOL s dozivotnom garancijom! Znaci nesto polomis, odes tamo i dobijes novo!

Ovo iz lidla je zadnje smece! Dobro je samo za polomiti ruke i sarafe!

Bas zbog takvog alata se desi da se matica izlize, ali naravno da necete okriviti taj alat, vec cete reci kako neki majmun nezna sarafit, koji je sarafio prije vas!

U ostalom bit ce vam dobar alat, sve dok ne pocnu pucat kosti kada to smece preskoci!