Skip to main content

Topic: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone) (Read 19066 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #45
Inace te iste gedore imate za kupit u metrou, kupio ih je moj necak i imao ih je punih mjesec dana!

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #46
Budimo realni, proxon veliki set ne košta 550kn u bauhausu, bio, tražio, nema!ima set malih za 300 i kusur, a 3/8 je 550, veliki set sa 1/4 i 3/8 je preko 1000 tak da niš od toga! 

Osobno na poslu radim sa Snap-on, Stahlwille i Belzer alatima, to je profi alat s time da je snap-on daleko iznad svih kako kvalitetom, tako i cijenom!

Ovo u lidlu je komplet kakav prodaje i BGS i bauhaus pod imenom Winsent (ima jeftiniji i skuplji , ovo je kao onaj jeftiniji set) i sve je to isti alat sa drugim imenom!

Imam doma i Winsent(samo sa skupljim račnama) i BGS!

Isto tako čisto sumljam da če bilo tko od ovih koji kupe taj alat skodati kotače sa FAP-a ili getribu na svojem autu, ali za večinu poslova če im alat izdrzati ( šarafanje po biciklu i takve jednostavnije stvari za što obično ljudi i kupuju takav alat), a ako stvarno misle raditi nešto ozbiljnije, neče niti razmišljati o kupnji tog alata!

Sa druge strane sve se da strgat !

Na svom autu sam vadio motor sa winsent alatom i niti jedan šaraf nisam izlizao (Nissan Maxima), tako da nije sve u alatu, naravno da mala račna nebude izdrzala ako skidaš šaraf sa 19mm glavom koji je zapekao ( da , vidio sam da to "majstori "rade)

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #47
U bauhausu sam platio 550kuna proxxon alat! Provjeri u Bauhausu!

Snap on alat imam u radioni i mogu reci samo da je to smece americko od alata!

Jedina dva alata za koje mogu reci da su kvalitetni, su HAZET i UNIOR!

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #48
Kaj da velim, 100 ljudi 100 čudi, nemora nam se svima sviđat isto, pitaj bilo koga u avijaciji i baš me zanima kaj budu ti rekli za alate, kažem ti, bio sam u bauhausu i pitao, ljudi mi pokazali kaj ima i po kojoj cijeni, nisam išao u bh samo zbog toga nego mi je bilo usput, a znam da sam i prije gledao proxon pa je bio skuplji!

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #49
A gle, meni taj alat kruh donosi, tako da sam vec sve probao!

I stojim kod toga da su pravi profi alati jedino Hazet i Unior!

I da, nebi srao da sam platio 550kuna proxxon!

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #50
A možda je neka akcija bila...

A gle, ni ja ne šarafim po avionima iz gušta sigurno ( po modelima da, ali po onim malo večima ne)

Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #51
Ovakav sam uzeo u bauhasu, samo je racna malo drukcija!


Odg: Akcija u LIDLU! (Dremel-clone)

Reply #53
Evo, ako vam rikne motor na dremelu, kao što je meni, nema plakanja, na slici je rješenje :)
[attach=1]