Skip to main content

Topic: Moj Quad DJI Phantom (Read 11580 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Moj Quad DJI Phantom

Reply #30
inače sve je to privremeno riješenje, u dolasku su mi alu produžeci i još 4 vision carbon propelera, a za motore ću se malo još strpiti i za reglere..


evo primjer kako će izgledati moj finalni proizvod (bojice i đinđe me nezanimaju)

dakle sve isto sa slike pa tako i noge koje će biti retrake..


[attach=1]


Sviđa vam se zamisao?


Odg: Moj Quad DJI Phantom

Reply #32
Danas sam letio po dosta jakoj jugovini i iznenađen sam stabilnosti malog phantoma!

evo jedan shoot
[attach=1]

Ovo je super slika , di se to nalazi negdje pokraj tebe ili
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Moj Quad DJI Phantom

Reply #34
inače sve je to privremeno riješenje, u dolasku su mi alu produžeci i još 4 vision carbon propelera, a za motore ću se malo još strpiti i za reglere..


evo primjer kako će izgledati moj finalni proizvod (bojice i đinđe me nezanimaju)

dakle sve isto sa slike pa tako i noge koje će biti retrake..


[attach=1]



Jedino mislim da će propovi ulaziti previše u kadar...ali ako to nije bitno izgleda zgodno


Odg: Moj Quad DJI Phantom

Reply #35
Evo Stipe,

DJI Phantom upgrade to X8

Jedino što NAZA ne voli previše snage pa se lijepo vidi kako nije baš stabilan bez dodatnog opterećenja. Tek kada je okačio bocu se malac smirio u kretanju. 

Al i dalje mislim da si mogao s manje uloženoga dobiti više. Nove elise, pa produžeci pa još 4 motora i reglera, pa retrakti, pa će propovi i dalje biti tu negdje, pa se mora kropati. 

Al ako te veseli samo naprijed.  ;)

lp
Toni
 




Odg: Moj Quad DJI Phantom

Reply #39
Hi, sa istim Phantomom, gimbal DJI, GoPro 3+, video prijenos i sa jednom baterijom gens ace 2700, 11 minuta.
Jedina bitna stvar je staviti original propelere od dvojke, devetku, samo-zatezajuće, i ne stavljati zenmuse i nazu, nego promijeniti board.
Lp
Leti, leti, leti.... sve do 11.0 V



Odg: Moj Quad DJI Phantom

Reply #42
Prešao sam na Turngy 3S 3300mah baterije 35C te druge propele Carbon Vision 2 od firme iz njemačke, propele su me tako iznenadile, presavršeno balansirane, i tanje su od chinamade vision 2 karbonskih ili onih sa RC timer...

Vrijeme leta 12 minuta i 12 sekundi (drugi alarm, prije je bilo max 8 i 30 sec na zippy 2700). Jako jako sam iznenađen i zadovoljan







Link na propele:
http://www.ebay.de/itm/DJI-Phantom-2-Vision-Carbon-Propeller-9443-9-4x4-3-Set-2-Stuck-1-x-CW-1-x-CCW-/151256309753?pt=RC_Modellbau&hash=item2337941ff9

Odg: Moj Quad DJI Phantom

Reply #43
Ako ste jučer gledali " Teoriju velikog praska " u trgovini sa elektronskom opremom bili su na polici poslagani Phantomi  ;D
Lijepa reklama  :P