Skip to main content

Topic: RES (Read 40929 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RES

Reply #60
Ima karbon-kevlar d-box?

Odg: RES

Reply #61
Zapikavanje.

Nema štete na modelu - ulovljena je milisekunda udarca - koja fleksibilnost.

To se da riješiti i na ovaj način s drvenim modelom

[attachimg=1]

Ak nas se nađe 10tak to je cca 20m2 gdje treba se zapiknuti


Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: RES

Reply #62
@Toki - da to su bremze (kočnice)

@Shimpa - da - konstrukcija je karbon/kevlar D Box, balza rebra, karbonski cap Stripovi, karbonska izlazna,  balza/karbon,kevlar (nit, omot) ramenjača - bar tak piše u članku - RCSoaringDigest
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: RES

Reply #63
I trup je kompozitni....

na neke model sam stavljao na vrh nosa trdu gumicu, baš kao onu sa ventil slavine. Pomaže !
Damir

Odg: RES

Reply #64
Koliko otprilike mora biti duljina booma za cca 2000mm krila i koji fi je preporučljiv
Pitam zato što sad istraživam ribičke štapove, pa da znam kaj da tražim, jer su svi teleskopski.
Našal sam nekaj ali bitna mi je duljina i fi, da ne kupim neku glupost jer se pecanjem ne mislim baviti.

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: RES

Reply #65
Marijan, pogledaj za bom u onaj dučan koji je Renato linko u temu za CZ dučan.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: RES

Reply #66
Marijan, pogledaj za bom u onaj dučan koji je Renato linko u temu za CZ dučan.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: RES

Reply #67
Moji saranski stapovi su tako izdrzljivi, da ih mogu spigati u krug!

Odg: RES

Reply #68
Koliko otprilike mora biti duljina booma za cca 2000mm krila i koji fi je preporučljiv
Pitam zato što sad istraživam ribičke štapove, pa da znam kaj da tražim, jer su svi teleskopski.
Našal sam nekaj ali bitna mi je duljina i fi, da ne kupim neku glupost jer se pecanjem ne mislim baviti.

lp


Ne kraće od 70cm (80 bolje). Ako su konusni onda promjer s jedne strane 18mm s druge 12mm  cca.

Veći problem je savitljivost. Kada takvu cijev (70-80 cm dužine) staviš na dva uporišta (na krajevima) i u sredinu objesiš cca 1kg uteg - ne smije se saviti više od 2mm

Sve ovo je prst/palac - nema točnog odgovora dok ne odlučiš koji model itd.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: RES

Reply #69
Bio je jedan ducan na tresnjevci, u blizini linksa koji je imao jako jeftinih stapova!

To je inace outlet ribickog pribora!

Odg: RES

Reply #70
A da rade odemo u ribiciju i dok cekamo griz, lijepo letuckamo s bixlerima!

Odg: RES

Reply #71
A da rade odemo u ribiciju i dok cekamo griz, lijepo letuckamo s bixlerima!

Ne trbamo ih letit, samo ih voziti po površini i vući mrežu po jezeru
 :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C



Odg: RES

Reply #74
Dućan Predator prodaje segmente štapova radjenih iz karbonske čarape i po želji ih mogu namotati tkanjem. Dečki kuže preradu karbona.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }