Skip to main content

Topic: Izašao novi zrakojebač, DJI S1000 (Read 7615 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Izašao novi zrakojebač, DJI S1000

Reply #1
E moj Stipe......moćno....gdje će ovo završit ?  ???
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Izašao novi zrakojebač, DJI S1000

Reply #2
jel su to samo ruke tiltane  ili i motori prate nagib ruke ...
dx9-xd8-gobac630

Odg: Izašao novi zrakojebač, DJI S1000

Reply #3
19 minuta flight time... ima prostora za konkurenciju s obzirom na nove motore/propove koji omogućavaju i preko 1h (da, i za velike kamere...)

a drugo, to je stroj za snimanje, ne funfly.
pa je malo čudno da cijeli filmić gledamo samo stroj sa strane, sniman sa starog S800, a niti sekunda materijala s te nove pile,
iako je kamera cijelo vrijeme ovješena na njemu.

Odg: Izašao novi zrakojebač, DJI S1000

Reply #4
Tom slazem se sa tobom i iskreno nisu ni blizu nekima u dizajnu a zanima me i kakva je slika...nisam obozavatelj dji ali ne vidim razliku izmedu ovog i s800 osim sta je ovaj tako cjeli sklopiv malo veci i cca 19 min i opet sve ovo zakrivljeno prema unutra a na s800 se vec pokazalo ne najbolje..

Odg: Izašao novi zrakojebač, DJI S1000

Reply #5
A cena od 4000


Odg: Izašao novi zrakojebač, DJI S1000

Reply #7
Stipe ne "cljena" vec cijena,
bez uvrede ali ako covjek pise cena neka tako bude .


Odg: Izašao novi zrakojebač, DJI S1000

Reply #9
tak zgleda..  ;)


Odg: Izašao novi zrakojebač, DJI S1000

Reply #10
Da nisi razumeo sta sam napisao nebi me ispravljao.

Odg: Izašao novi zrakojebač, DJI S1000

Reply #11
Jednom kad netko od vas bude imao oktu nek komentira, do tada ne lupetajte u prazno.

Letio sam oktu preko 2 godine na mikrokopteru preletila je preko hrpetine gradova i naselja i mora bez ijednog i najmanjeg incidenta.

Letio po buri na pagu kada je paški most bio zatvoren, ima na webu slike Povljane gdije sam snimao vijetar je bio toliko jak da model koji može poletiti sa 18 kg u vijetar je išao 25 kmh.


Flight time je odličan s obzirom na težinu.

Slobodno ga usporedite sa x8 modelom iste težine i istog kapaciteta pa možda i shvatite koliko je efikasniji.

Mana je jedino veličina.

Nije da hvalim dji iskreno ne mislim ga kupovati ili nešto.

S800 imam problem sa rukama, a ne sa zakrivljenjem ruku prema unutra a to su izgleda ovdije riješili karbonskim rukama tako da nema više vibracija.


Odg: Izašao novi zrakojebač, DJI S1000

Reply #12
Taj okto leti sa 5d mark3 i 10000 mah 6s baterijom

Neznam točno ali težina bi mogla biti blizu 10 kg s obzirom da znam koliko najbolji x8 ovdije na forumu težak i koliko leti sa istim tim gimbalom i istim fotoaparatom i sa više mah od ovoga. :)

Odg: Izašao novi zrakojebač, DJI S1000

Reply #13
Potpisujem Jazavac
Nadam se da cu imati to pravo komentiranja :)


Sent from my iPad using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Izašao novi zrakojebač, DJI S1000

Reply #14
Pa zna se valjda koga ja teroriziram,  samo je jedan ugrožen na forumu a to nisi ti :)

I ovako sam izgubio volju da puno pišem, više geldam i smijem se :)

Komentirajte koliko hočete ja sam rekao svoje mišljenje iz iskustva a ne iz reko kazo.

Raditi ću uskoro jednu oktu do 8 kg pa možemo usporediti sa x8 što se tiče svega i letinih sposobnosti i flight time-a.