Skip to main content

Topic: HK Predator 650 (Read 4157 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HK Predator 650

Pozdrav ekipo!

Sve me više hiću ovi multirotori pa ajde da i ja nekaj složim! ;D
Evo naručio jutros uz kavicu ovo novo čudo sa HK-a pa ajde slušam savjete za motore,ESC-ove i propove.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=51512

Kontroler najvjerojatnije ide Naza V2 GPS,a za ostalo bumo vidjeli.

Ovime otvaram raspravu! :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK Predator 650

Reply #1
Nemoj nazu više, si vidil kolko ljudi je palo zbog nje tu na forumu?
Ja bi na tvom mjestu uzeo obićnu kk2 ako ti netreba gps ili APM zadnji koji je izašo.
Također, pitaj Danijela koju ploćicu koristi na svom quadu, ovu nedelju je letio s njom i nevjerojatno je miran qvad.
Ja bi stavio ove ili slićne motore:http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__19611__NTM_Prop_Drive_28_36_750KV_265W.html
I reglere 30A multistar, flešaj ih obavezno simoniK.
Što se tiće motora nemoj samo moj savjet uzimat zato kaj isto ko ti nisam do sad imao iskustva s multijima.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: HK Predator 650

Reply #2
 ;DTNX!

Daaanniiijeeellll!!!
Jaaaviiiseeee!
 ;D ;D ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK Predator 650

Reply #3
Bok, evo me.
Ja letim na super x od xaircrafta i za sada stvar radi odlično.Ovi drugi koji lete sa
njim isto ga hvale. Prije toga sam letio na zero uav x4 ali on je krepao kao što si i sam vidio.   
O nazi nemam pojma jer ju nisam imao.
Reglere imam F30A flešane na simonk i rade ok. Za motore pogledaj tu na forumu koji su
se pokazali dobrima.
Sretno sa novom letjelicom :)
Danijel

Odg: HK Predator 650

Reply #4

Ajde hvala na informacijama.
To sam si uzeo da imam ka šarafiti doma,avione nemrem.
Vidimo se na livadi pa raspravimo uživo.
Ak ti kaj padne na pamet,slobodno javi.
Lp!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK Predator 650

Reply #5
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK Predator 650

Reply #6
Ta-daaam!
Konačno ga složio i danas na neku livadu da ga bar odljepim od zemlje! ;D
Evo slika,što starijih,što od jučer i danas.
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK Predator 650

Reply #7
Doleti na travicu taman se okupljamo!


Odg: HK Predator 650

Reply #9
Za sami frejm imaš podatke na hobbykingu,a ovako RTF sa batkom 4S-5000mAh težina je 2088 gr.

Danas neuspio maiden,preveč se nagnuo naprijed pri poljetanju i pukao jedan prop,a rezerva ostala doma ::)

Muči me povezivanje 3DR telemetrije... :-X
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK Predator 650

Reply #10
Ma na HK kao i na drugim stranicama uvijek kažu puno veću težinu od one stvarne, no pogledat ću.

Kakav problem je sa telemetrijom, povezivanje sa kablom ili uparivanje sa kompom. Ako je problem do uparivanja, to se da podesiti u MP, pogledati dali su oba modula na istim kanalima i sl.

http://www.youtube.com/watch?v=uGrsTiJnRVk?t=5m42s

Odg: HK Predator 650

Reply #11
Bili na livadi,2.maiden neuspio:ne šljivi autopilot komande osim gasa,a kakti sve radi,pomoć!!! :'(
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK Predator 650

Reply #12
Ima netko za pomoć oko Ardupilota 2,6?
Dakle,gas radi,ali ni jedna druga komanda ne!Kalibracija prošla ok,sve vrijednosti unutar zadanih parametara...
Netko,nešto? :-\
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK Predator 650

Reply #13
Ima netko za pomoć oko Ardupilota 2,6?
Dakle,gas radi,ali ni jedna druga komanda ne!Kalibracija prošla ok,sve vrijednosti unutar zadanih parametara...
Netko,nešto? :-\

Baš čudan problem. Gledam po netu i našao samo jedan takav problem,, riješio ga tako što je flešao fw nekoliko puta.
http://www.dronetrest.com/t/only-throttle-works-or-none/676/2

Ako i to ne pomogne, probaj updejtati PPM encoder. Ako si sve spojio i podesio kako treba ne znam šta bi drugo moglo biti. :-\

Odg: HK Predator 650

Reply #14
Puno hvala unaprijed,pogledam pa probam srediti! :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian