Skip to main content

Topic: Calipso f5j 400 (Read 19464 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Calipso f5j 400

Reply #45
Matej,
greska je uzimati smolu kao ljepilo,prvo zbog povecane tezine a drugo Woodglue Titebond je najbolje ljepilo veoma brzo veze,ja nakon 10-tak minuta idem dalje i u slobodnoletecem modelarstvu gdje je svaki gram bitan se uzima jer se moze razrijediti vodom da bude tecan skoro kao voda,osim toga smola nije elasticna kao ljepilo,
ja se stvarno cudim kada procitam da netko lijepi smolom,
ali svatko svoje zna i to je dobro.


sve ok, da malo pojasnim proces, 5min epoksi mi je služio samo za ljepit remenjaču u vrlo tankom sloju, rebra na plank, odnosno balza na balzu mi ide sa Ponalom expres i to razrijeđenim vrlo malo i onda nanošenje kistom, spoj izlazne i rebara ide sa cijanom i to na kant osim zadnjeg djela uške koji sam urezivo jer nemislim smolirat izlaznu, potom 25g staklo i smola na izlaznu stim da staklo uhvati jedno centimetar rebra. sljedi bušenje izlaznih radi olakšanja. da, još napadna, nju isto sa Ponalom (drvofiksom jednostavnije) radi lakše obrade 
to je sva moja teorija koju sam koristio do sad brz puno eksperimentiranja sa drugim ljepilima...

Odg: Calipso f5j 400

Reply #46
Matej,
super si !!
poz.Iv


Odg: Calipso f5j 400

Reply #48
Bravo Matej,
baš sexy vingletice  ;) .
Usput, koliko je sada krilo teško, ovako još ne spojenih segmenata, ukupno?


Damir

Odg: Calipso f5j 400

Reply #49
ma drago mi je da vam de sviđaju , al ipak to su samo vingletice, hahahahahah...


što se tiće samog vaganja, nikako da jedan jako "odgovoran" dečko vrati vagu u klub, pa tako da njišta od toga, za sad....


Odg: Calipso f5j 400

Reply #51
evo konačno gotovo, spojevi ostakljeni i još samo presvuć i spremno za letenje...

Odg: Calipso f5j 400

Reply #52
evo konačno gotovo, spojevi ostakljeni i još samo presvuć i spremno za letenje...

Matej,
molio bih te da ovaj komad Balsa Furnira dignes sa Poda,znas da Balza nije jeftina,
taj komad mozes vidjeti na Slici br. 8

inace se slazem sa Damirom, Vingletice su stvarno SEXY !

i ovo sa Busenjem Izlazne je JAKO SEXY,oslabio si ju poprilicno a ustedio si na tezini, 0.5gr,
ili hoces da vidim da imas Bormasinu a ja sam je vec vidjeo,super makina !!!

pozdrav


Odg: Calipso f5j 400

Reply #54
je istina, ali nisam ja kriv već par godina mi je ta radna oprema , jedino što su ove iz postrojenja "Đuro Đaković" :D :D :D , takve sigurno nemate, tamno plave su i vuku na crnu, stari mi je bio nekad u ljevaoni...


za godinu dana si dajem izradit  čisto crni jednodjelni kombinezon, ako Bog da , bit će kao pravi pilotski....


Odg: Calipso f5j 400

Reply #56
u subotu sljedi presvlačenje sa folijom, potom probni let kad stignem.... toliko za sad... ;)
Foker, pogledao sam detaljno slike modela prije presvlaćenja.....
pazi ovako, čini mi se da si jako oslabio izlaznu ivicu i to baš u sredini krila !
Kada model jača udari nosom, lijeva i desna polovica krila krenu 'prema naprijed' i nastaje efekat poluge točno u sredini, jer srednji dio krila ne može prema naprijed-fiksiran je za trup. U tom momentu ti zbog sile 'vlaka' puknu izlazne ivuce negdje u blizini same sredine i sada cijela masa krila slobodno 'drobi' d-box u sredini. Ramenjača ponekada izdrži, ali prednji i zadnji dio krila bude jače oštećen.
Imao sam i ja takvih 3,14, a vidio sam i kod drugih.

Zato bi bilo dobro da nekako ojačaš u sredini izlaznu, barem, recimo prve 2 ili 3 rupe, možda slojem stakla ili slićno, vidi sliku.

Damir

Odg: Calipso f5j 400

Reply #57
u subotu sljedi presvlačenje sa folijom, potom probni let kad stignem.... toliko za sad... ;)
Foker, pogledao sam detaljno slike modela prije presvlaćenja.....
pazi ovako, čini mi se da si jako oslabio izlaznu ivicu i to baš u sredini krila !
Kada model jača udari nosom, lijeva i desna polovica krila krenu 'prema naprijed' i nastaje efekat poluge točno u sredini, jer srednji dio krila ne može prema naprijed-fiksiran je za trup. U tom momentu ti zbog sile 'vlaka' puknu izlazne ivuce negdje u blizini same sredine i sada cijela masa krila slobodno 'drobi' d-box u sredini. Ramenjača ponekada izdrži, ali prednji i zadnji dio krila bude jače oštećen.
Imao sam i ja takvih 3,14, a vidio sam i kod drugih.

Zato bi bilo dobro da nekako ojačaš u sredini izlaznu, barem, recimo prve 2 ili 3 rupe, možda slojem stakla ili slićno, vidi sliku.

Damir


hvala Damire na upozorenju, na to sam računo i ako ste vidili prije, kod same izrade,cijela izlazna je staklirana sa 25 g staklom, i kad sam spajo je išlo još jedan sloj koji pokriva oko 4 cm izlazne sa obe strane...
svejedno hvala ali sad kako je je .... bit će vam jasno zašto....

Odg: Calipso f5j 400

Reply #58
evo ja konačno mogu , što se mene tiće ovog djela zaključit silno pisanje i slikanje.... popodne su obavljeni zadnji radovi te svoj projekt smatram gotovim, sad je sve do vremena....


hvala vam svima na ljepim i korisnim savjetima koje sam uzeo u obzir i naravno hvala svima na potpori i što ste pratili moj projekt.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
konačno predstavljanje u mom stilu će bit nakon prvog leta...