Skip to main content

Topic: PA Addiction - napokon! (Read 44362 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #45
Nije potrebno. Na motorboxu je važno jer su sile ogromne, ni malo tkanine (okolo po spoju firewalla) nebi škodilo.

Ovaj vikend ne letim ali se javi u neko doba, imam par načetih tuba epoxya koje treba potrošiti.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #46
Evo sabio opet Acra malo, Dex stisnuo moj osobni rekord od 5 min. termike, imas sutra cajta da doletim do tebe poslije posla nakratko?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #47
Krila su gore, malo je bilo problema (naravno) jer nisu sve rupice savrseno izbusene bile ali rijeseno :)
Izrezani su plasticni "usisi" za zrak, pofarbani u crno, danas ide pojačanje motorboxa i ljepljenje usisa.

Samo staloženo!

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #48
ne zaboravi na disanje...   :D :D

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #49
Nemoj ljepiti usise prije nego instaliraš motor.

Kakav si predvečer s vremenom?
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #50
Disem, disem.
Jebiga strah je velik.

Renato slobodan sam danas do nekih 18:30.


Sent from my iPhone using Tapatalk

PA Addiction - napokon!

Reply #51
Cijeli motorbox sam lagano premazao sporim epoxijem, a spojevi su malo bolje namazani.
1.3 grama viska, tesko da ce predstavljati problem :)

Renato, jesi ravnao elerone na svom XL-u? Moji su poprilicno savijeni, pokusat cu ih danas fenom poravnat.




Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #52
kad planiraš poletit s tim čudom ?

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #53
Na trideseti rodjendan. :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #54
Nisam - sve je bilo ravno kao po špagi. Kako su spigani - uzdužno? - torzija? Pegla i lagano.

Na žalost nema me danas do dnevnika - sutra?
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #55
Nemam peglu, probavam fenom ali ne ide ni milimetra - spigani su u torziju. Probat cu jos jednom sa mrvicu vecom temp., ako nece ici traze se dobrovoljci za peglanje :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #56
Nemoj. Pregrijati ćeš foliju i onda više ne dela. Donesem ti ja peglu.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #57
Odlicno, hvala ti puno.
Ako ti vise pase da do tebe doletim i odradimo to nabrzinu (vjerojatno ce to bit laki posao za nekoga tko zna+dvojica smo). Ako ne, cura je uvijek odlican drugi par ruku.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #58
Odlicno, hvala ti puno.
Ako ti vise pase da do tebe doletim i odradimo to nabrzinu (vjerojatno ce to bit laki posao za nekoga tko zna+dvojica smo). Ako ne, cura je uvijek odlican drugi par ruku. Pazi: kad ih oženiš, promjene se...  narastu im očnjaci... :D :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #59
Ko kaze da cu je ozenit care :D


Sent from my iPhone using Tapatalk