Skip to main content

Topic: Hobby King - reklamacija - iskustva?? (Read 1552 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hobby King - reklamacija - iskustva??

Kakva su vam iskustva s reklamacijama prema Hobby King-u?
Da li se isplati slati natrag pokvaren uređaj ili je to  8) ?
Kolika je uopće cijena pošiljke(pismo) prema Kini i kako ste slali, obično pismo ili...?

Koristim Corona 2,4 modul i imam 4 prijemika sa kojima sam super zadovoljan, nikad nikakva greška.
Sad sam naručio još dva CR4D i oba dva su stigla neispravna, nedaju se bindati... a radim potpuno istu proceduru kao sa stara četri. Nakon par sati googlanja nisam našao takav slučaj...
Kontaktirao sam Coronu dal ima neka „caka“ i nakon par dana dopisivanja rekli su nek ih vratim u HK pa da će ih oni testirati.

P.S.
Ima tko za prodat koj Corona RX DSSS V2, jer imam osječaj da bi ovo moglo potrajati do Božića...  :)

Odg: Hobby King - reklamacija - iskustva??

Reply #1
Ja sam imao dobro iskustvo, dosla kamera koja nije radila, cak sam ja i lemio po njoj, zakljucio da ne radi, poslao u kinu za neku siću tipa 20 kuna ili slicno, trajalo je ali u nekoj mi se fazi pojavio kredit na accountu u punom iznosi cijene kamere. Proces je trajao tipa dva mjeseca ali je proslo okej.

Odg: Hobby King - reklamacija - iskustva??

Reply #2
hvala na odgovoru, jesi li slao kao obično pismo ili preporučeno?

Odg: Hobby King - reklamacija - iskustva??

Reply #3
Kakva su vam iskustva s reklamacijama prema Hobby King-u?
Da li se isplati slati natrag pokvaren uređaj ili je to  8) ?
Kolika je uopće cijena pošiljke(pismo) prema Kini i kako ste slali, obično pismo ili...?

Koristim Corona 2,4 modul i imam 4 prijemika sa kojima sam super zadovoljan, nikad nikakva greška.
Sad sam naručio još dva CR4D i oba dva su stigla neispravna, nedaju se bindati... a radim potpuno istu proceduru kao sa stara četri. Nakon par sati googlanja nisam našao takav slučaj...
Kontaktirao sam Coronu dal ima neka „caka“ i nakon par dana dopisivanja rekli su nek ih vratim u HK pa da će ih oni testirati.

P.S.
Ima tko za prodat koj Corona RX DSSS V2, jer imam osječaj da bi ovo moglo potrajati do Božića...  :)

ja sam ti imao sličaj slučaj i na kraju je ispalo da se hoće bindati sa drugim modulom???

da li si probao kombinaciju

stisneš bind gumb na modulu
stisneš bind na prijemniku
zgasiš prijemnik
zgasiš modul

upališ PRIJEMNIK <--- čini se naopako, ali radi :)
upališ modul

i oni se bindaju :)



Odg: Hobby King - reklamacija - iskustva??

Reply #4
ma kakvi, neće .... :'(

kad upalim prijemnik sa pritisnutim gumbom trebalo bi 2 puta zatreperit crveno i to je to(kao na starim prijemnicima).
no na ovim novima kad pritisnem gumb i upalim prijemik upali se crveno svjetlo i tako kontinuirano svjetli bez blinkanja ili
bilo kakvog pomaka...