Skip to main content

Topic: Tarot Fy 450 (Read 17243 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Tarot Fy 450

Reply #60
Svako ima svoj ukus a o tome se neda bas raspravljati zar ne? Tako da letimo svi sto zelimo ali i mozemo,kuzim da vas mozda zadovoljava stabilniji quad s duzom autonomijom leta ali ovo je upravo onaj frame koji sam ja tkao dugo zelio i stvarno mi se sviđa tako da ga ne mjenjam ni skoro ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #61
warefare vidim da si uzeo air motore vjeruj mi neces pozaliti ja sam jako zadovoljan s njima ... na kojem got frejmu  ;) ...a zasto si tako jake prope uzel ja na svojem imam 10x4.5 radi savrseno ... jos bum probal 8x4.5 onda bu imal jacega susa  ;)

Odg: Tarot Fy 450

Reply #62
A eto,to mi je do sad prva pogresna kupnja :) ... Ali eto,mora se i to desit .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #63
heh nazalost ali sad ako budes mogao stavi 8x4.5 to ti  je savrseno za te motore ... a koliko A  imas esc-je

Odg: Tarot Fy 450

Reply #64
25-30A 4 u 1 su mi esc-evi tako da nece bit malo,idem na 10x4.5 kao i prije plasticne pa prvom prilikom karbonce uzet .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #65
ja tio nevjerujem bas tim 4 u 1  esc -ima jer ovi su mi nekak bolje pouzdani ... amperaza ti je ok za te motore mada moji dok ga bas ono maltretiram dok ga ispucavam u zrak malo -lagano su topli  ;) ... e to su ti origigi propi za te motore  ;)  ... ja nisam bas nesto lud za akrbonom meni su bolji plasticni jer udaris o beton ili nesto slicno i karbonci se mogu razletit a plasticni se samo postrugneju i pici dalje  ;)

Odg: Tarot Fy 450

Reply #66
Letim na ovim esc-ovima od kako se bavim multirotorima (par mjeseci tek ali nikad ni jednog problema zbog njih) tako da im vjerujem,sto se tice propelera i toga da je plastika izdrzljivija od karbona ... Je izdrzljivija ali ovo je sad isto kao ona prica kada sam pravio avione pa mi savjetovali svi da oblijepim cjeli avion trakom da bude izdrzljivi ali onda gubim na preformansama ... Fora je pravit nest osto ne treba padat a ne nesto sto ce kako tako prezivjeti pad .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #67
Pa je bolje radit ono sto ne pada ali uvijek ti moze nesto biti ... A jos ako nisi bas najbolji  sa multirotorima ima da pucaju svako malo ;)  vjeruj mi i jeftinije je i bolje pitaj bar iskusnije  ;)

 

Odg: Tarot Fy 450

Reply #68
Evo nacin da sakrijete ledice tj. da izgledaju najbolje moguce ... terom buzir 6mm + obicne ledice s hk-a izgledaju fenomenalno,molim samo da me ne kritizirate radi tezine jer mi tih 10-20gr ne znaci nista naspram ovako dobrog izgleda :) .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #69
pa nisu tako lose a na quadu se tih par grama niti ne pozna  ;)  ustvari kad bolje pogledam bas u mrak pogotovo ako imas crne ruke na quadu  ;)

Odg: Tarot Fy 450

Reply #70
Kuzis sad sto sam postigao? quad ce cijeli biti mat crni i onda ovakvi strip-ovi ... Izgledat ce kao da su ledice salivene uz ruke :) . Fino ce izgledat na kraju .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #71

Jutros ga ipak odlucim sklopit bez farbanja jer sam shvatio da ce biti mnogo ruzniji kada se boja pocme gulit sa njega nego sto je sada i tako stavim motore,ledice,sve pre dobro izgleda i vidim da su sarafi koje sam uzeo na ebayu pre siroki za rupe na rukama ... Jel ima itko sarafe 2x8?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #72
Ako se uradi dobra priprema za farbu neće se početi guliti ma šta da mu uradiš...  ::)

Naravno da će da se počne guliti kada ga ofarbaš jeftinom bojom iz sprej-boce bez ikakve pripreme...

Odg: Tarot Fy 450

Reply #73
Ocistio sam frame nekim jakim alkoholom za ciscenje foto opreme,uzeo plastic primer i crnu mat boju u spreju ali opet ne zelim ezveze riskirat ... Dobar je on meni i ovako samo da leti,ali izgleda da opet letjet nece dosta dugo .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tarot Fy 450

Reply #74
Ja ti uzmem onaj crni mat sprej za temperaturu , taj se brzo susi i nema sanse da se guli. Prije farbanja dobro operem plocu u vrucoj vodi i osusis fenom i zagrijes plocu i onda farbas