Skip to main content

Topic: DJI Zenmuse H3-3D (Read 13109 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dolazi zmaj Zenmuse H3-3D

Reply #45
Bili Phantom, bila maja, bile bičve i krokse, cili si ka iz kataloga Duje... ;D

lp
Toni

Odg: dolazi zmaj Zenmuse H3-3D

Reply #46
Obavljen prvi testni let s full opremom, i zenom h3-3d let sam imao u trajanju od 17min al leta kao sto cete vidjeti na videu od testova, mislim da je to sasvim ok za ovog komarca s 1x5300mAh 3s

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

svaka čast :)


Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #48
Odlicno radi, nemoj zezat da mali fatomac nosi tako veliku batku, zanimljivo

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #49
Da nosi ko od sale i znas da sam iznenaden kako leti a za zenmuse H3-3D nemam rijeci samo sve pohvale dji ekipi :D

Al evo samo jedan savjet za one koji ce u skoroj buducnosti ili jesu vec kupili zenmuse H3-3D, dakle kod spajanja gumica (bjelih koje su vec gore) i sigurnosnih plastikica koje idu kroz gumice dovoljno je staviti jedan plasticni osigurac naprijed jer ako se stavi i otraga onda metalni dio gimbala udara u plasticni osigurac i ne moze se slobodno kretati u ljevo i desno (osigurac napravljen predugo) same gumice su dovoljno cvrste i same drze cijeli gimbal, ja sam stavio jednu naprijed reda radi i ne zaboravite kad stavite plasticni osigurac jako se tesko skida a u 90% slucajeva puca

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

svaka čast :)

 

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #50
Duje cestitam na novoj letjelici!
Ocekujem lipe snimke od tebe ;)

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #51
Lijepo dere phantom, a mali zen 3d se lijepo uklapa i odrađuje posao za 5, zašto ga nisi stavio na onaj X8 stroj?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #52
a polako ic ce i na x8 prvo da odradimo testove s ovim, da vidimo sto moze i ova igracka :D  od phantoma 2
svaka čast :)

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #53
Prvo mrak kako pegla trecu os, a drugo mi je zakon sto se ne vide propovi u kadru, dobar je fantomac , nema sta

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #54
Da to se i meni svidjelo a bio sam skeptican da ce i propovi i nogice bit u kadru al evo super je :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

svaka čast :)


Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #56
gore ide  immersion 600mW naravno s 4Tm antenama,  ;D  al strpi se samo malo nemogu sve od jednom  :P
svaka čast :)

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #57
Vidim da na kraju videa bježiš ispred neke djevojke-jesi šta skrivia :) :)
Odličano mali pegla nema šta.....za te pare best buy... :)

Glede savjeta kod montaže maloga zena svaka čast jer nekome će sigurno pomoći i olakšati posao.........meni sigurno hoće čim dobijem od žene autorizaciju za kupovinu..... ;D
Dobro bi bilo da svi koji ga imaju postaju svoja iskustva za nas ostale.....

Antene su u postupku izrade...

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #58
da skrivio pa samo sto sam kupio ovo vec sam kriv  :D


a jedva cekam spojit antene da vidimo dokle mozemo ic s njima (al uvjerio sam se dalje nego) njegov daljinski je mislim da mu je domet do 1km
svaka čast :)