Skip to main content

Topic: DJI Zenmuse H3-3D (Read 13103 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #60
Vrlo poučan video.....

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #61
Da al evo na mojoj letjelici ja jos nisam uocio jello efekt a vidit cemo kad grane sunce i napravimo jos snimki.
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
svaka čast :)

 

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #63
Auu drugar svaka čast. Ovo kad si ga popeo skroz gore, kao da je na nekom stubu, pa ga onda okrećeš. Perfektno stvarno ;)

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #64
lipo lipo svaka cast na kojoj si ovo bio visini i kako si uspio spustit bateriju do 5%
svaka čast :)

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #65
Perfektan video.. Izgleda da nemaš problema naći dobar teren za letenje. Prirode do dvorišta kuće koliko hoćeš.. Nego, jel te đukac ometao u letenju..? :-)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #67
da zanimljiva cjena i sve al nazalost nemozes platiti preko pay pala  :P  tako da malo je rizicna kupovina
svaka čast :)

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #68
Duje, evo tu će se moći čim bude na stoku.....

http://www.banggood.com/DJI-Zenmuse-H3-3D-3-Axis-Brushless-Gopro-Gimbal-p-920783.html

stvarno mala cijena za ono što daje.....

imao sam ga neki dan u rukama baš kao i Phantoma 2... bio sam malo skeptičan spram Phantomovih dimenzija al malac se odlično drži čak i na nekom konkretnijem vjetru....

a gledam jučer na telki poplave snimljene s tom kombinacijom....kako li se sve to promijenilo...da sam imao takvu kombinaciju na raspolaganju na početku multirotor ere kod nas ne bi nikada zarezao ni jednu alu cijev koliko god to "nemodelarski" zvučalo.... 8)

lp
Toni





Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #69
Duje, evo tu će se moći čim bude na stoku.....

http://www.banggood.com/DJI-Zenmuse-H3-3D-3-Axis-Brushless-Gopro-Gimbal-p-920783.html

stvarno mala cijena za ono što daje.....

imao sam ga neki dan u rukama baš kao i Phantoma 2... bio sam malo skeptičan spram Phantomovih dimenzija al malac se odlično drži čak i na nekom konkretnijem vjetru....

a gledam jučer na telki poplave snimljene s tom kombinacijom....kako li se sve to promijenilo...da sam imao takvu kombinaciju na raspolaganju na početku multirotor ere kod nas ne bi nikada zarezao ni jednu alu cijev koliko god to "nemodelarski" zvučalo.... 8)

lp
Toni

Taman kada sam se odlucio na samogradnju svog prvog multija, zapitao se sad isplati li se vremena i zivaca ... :)

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #70
da sad ne otvaram novu temu evo ovdje cu u duje pitat, jel zna netko kako se riješiti jello efekta koje uzrokuje sunce... vidio sam da dečki stavljaju sjenilo al gopro preširoko hvata za sjenilo... inače nemam Jello onaj normalni prilikom leta nego kao kad sjene od propele padaju na leću...??

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #71
Koliko ja znan samo sjenilo,objektiv s uzim kutem ili razmaknut prednje krakove....

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #72
Stipe kupi ND Filtet za gopro

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
svaka čast :)

Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #73
Bravo momci oba ste u pravu... nabavio ND filter i sam sam izveo onaj Lens hood, sjenilo, slika do jajca!

ND filter da smanji brzinu zatvarača jer je onako prebrz pa bilo kakva jello smetanja su uklonjena. :-D a usput slika je realnija zbog "motion blur-a"

Sjenilo sam od plastike izveo i zaljepio na ND filter, kad sam ljepio upalio sam GOPRO da mi ne upada u kadar...

evo slika s interneta da sad ne slikam, nemam volje...


Odg: DJI Zenmuse H3-3D

Reply #74
verzija 1.1 je vani  :)
lindinger ih već shippa kupcima.

http://www.davesmotors.com/DJI-Zenmuse-H3-3D-3-Axis-Gimbal-System-v1_1-w-GCU-NOT-for-Phantom-2.html




dobije se i jedan filter board koji se ubaci između mainboarda i zena. filtrira struju za zen i dodatno uklanja eventualne smetnje u FPV prijenosu.

http://download.dji-innovations.com/downloads/zenmuse_h3_3d/en/Zenmuse_H3_3D_Anti_interference_Reinforcement_Board_Guidance_v1.0_en.pdf

[attachimg=1]