Skip to main content

Topic: savjet za kupovinu, pomoć !!!! (Read 6257 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

savjet za kupovinu, pomoć !!!!

pozz svima novi sam na forumu, i u ovome svemu, u biti odavno pratim sta kako al nisam jos nista ozbiljnije pocimao, planiram u bliskoj buducnosti kupit align t-rex 500 ili cak 550, sad mene zanima openito koja su vaša mišljenja, jeli velika razlika izmedju ova dva modela, koliko kostaju, gdje mogu kupit... hvala unaprijed

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #1
staje ovo , zar nitko nezna :-))

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #2
Mozes kupiti kod mene

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #3
nov ?

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #4
Kereta ti prodaje 500 klasu

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk



Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #6
zanima me nov heli, istrazivao sam malo i vjerovatno cu 550 gledat, pa kad ga budem satavljao kro taj proces cu ucit, jel moguće to u hrhvatskoj uzet ili svi izvana kupujete


Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #8
A možeš i  OVDJE
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #9
Mogu li negdje drugo pogledat

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #10
Nisi shvatio.

Od tebe se očekuje da se predstaviš u za to namijenjenoj rubrici.

Bok ja sam taj i taj, iz mjesta x sam, zanima me ovo ili ono. Bavim se hobijem x dana/godina/stoljeća ili tek sam počeo. Itd.

Uletavanje sa ja kupujem trexa 500/550 i gdje toga ima je pomalo infantilno i govori o tome da se nisi uopće pripremio za potrošiti 5000 kuna koliko će te sve koštati nego očekuješ da netko drugi za tebe obavi posao i da se sad mi lomimo objašnjavajući ti a ti ćeš nakon 2 dana odustati od svega jer si shvatio da to nije niti približno onako lako kako si mislio da je.

T-rex 500 a pogotovo 550 nije šala i za neiskusnoga može biti jako bolno iskustvo (ne daj bože). Počni od početka ako želiš da postoji ikakva šansa da ti naum uspije, a početak je u rubrici "predstavi se".

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #11
Shimpa hvala na savjetu, ispricavam se za predstavljanje, sve shvacam sta zelis rec za heli, sve sam ih detaljno proucio, cak sam i bio prosle god s vama na luckom, kad je bila radiona, za t rex 550 apsolutno si u pravu, vidio sam sve o koliko ozbiljnom heliku se radi, al pomalo citam i hvatam informacije, iskreno ne planiram ga odma uzet puno je novaca, al ubrzo ocu, samo sam htio vidjet vasa misljenja o tome, kolko novaca bi me dosao i gdje mi ga je najednostavnije kupit

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #12
Si probao simulator?
Male kooaksijalce?

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #13
Nisam jos imam neki na leptopu, a nisam jos stanicu uzeo, tako da, tek kad nju uzmem pocet cu sa simulatorom

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #14
Prvo jako puno simulatora, a tek onda 3D heli.

Inače će ti letovi izgledati ovako; http://www.youtube.com/watch?v=HS_fUO2s_oI i brzo ćeš odustati.

Ja sam nakon puno simulatora (i dan danas ga znam upogoniti), koaksijalnog i 4ch helija krenuo na jeftini 450. S nepotrimanim helikopterom odletio ukupno 15m u jednu stranu, pa u drugu i to je bilo to... preveć napetosti za mene.
Možda bih se sada i ponovo okušao.

Nemoj ni u ludilu bez puno vježbe u simulatoru i savjeta iskusnih krenut na ovakve helikoptere. Doslovno može netko poginuti.