Skip to main content

Topic: savjet za kupovinu, pomoć !!!! (Read 6258 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #15
Sve shvacam i pogleda masu videa koji su me prestravili, al idem lagano ako treba nek stoji na polici godinu dana dok nebudem sposoban za najednostavniji let, ne zuri mi se nigdje

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #16
Zasto bi ti prvi heli bio takva mrcina? Kreni sa necim jeftinijem, narazbijat ces se helija i helija dok ne postaneš bar malo pametniji, vjeruj mi :)

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #17
Preporuka je 550, dosta je veci i bolje ces ga vidjeti te se lakse orjentirati, a jos uvijek samo na jednoj 6S bateriji.
Uzmi novi DFC flybarless kit, odaberes FBL kontroler koji hoces, 2 paka baterija i na livadu.

BTW. Prije toga savladavanje osnova na simulatoru, dok polako slazes helic.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #18
Hvala wespen tocno sam to tako zamislio, dok ga slazem ucit cu, dio po dio pa koliko god vremena nije bitno a u medjuvremenu simulator, a za 550, gledao sam da se moze uzetsuper combo komplet kit, uz moram jos uzet stanicu prijemnik, i baterije, jel grijesim?

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #19
Da, Super Combo uzmes. Biti ce dobar za pocetak.
Stanicu 6+ kanala, najbolju koju mozes kupiti, a da ti nije zao novaca :)
Baterije 6S 5000mAh, 30C ili jace

Nakon toga mozes neki bolji FBL kontroler uzeti. Po redu cijenom BeastX, Brain / Ikon, SK540, Vbar, Sk720 BE, Bavarian Deamon
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #20
Da to sam sve shvatio, a stanica najvjerovatnije dx8 , na ebay sam sve to gledao, jel postoji bolja opcija kupovine od ebaya

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #21
Ako ne narucujes iz EU zemalja (ducan ili ebay gdje je zemlja itema unutar EU) moras racunati na PDV + troskove carinjenja.
Znaci na cijenu sa postarinom dodas 25% i jedno 200 Kn dodatnih postanskih troskova.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #22
Uff uzas , gledao sam na ebay moze se uzet za 850$ al nisam obracao pozornost na zemlje, mora bit i iz EU

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #23
jel mi možeš preporučit neki dobar simulator

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #24
Phoenix je sim koji većina nas koristi, navodno je i realflight dobar, ja ga osobno nisam probao.

Kupi si dobru stanicu i onaj 9-in-1 simulator kabel sa receiverom za tvoju stanicu. Phoenix radi sa time bez ikakvih "preinaka" i polako počni vježbati hover i orijentacije.


Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #26
jel se može phoenix simulator skinut preko interneta, i jel podržava mac ?

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #27
a dx8 nisam ju mislio još uzimat, iskreno nisam u mogućnosti, al provjerim ovu još baš sam takvu mislio uzet

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #28
evo ako hočeš novi heli 500 klase a i ovdje možeš nači i 550 i štošta
http://www.heliguy.com/Electric-RC-Helicopters/Trex-500/Trex-500E-Super-Combo/
al iskreno bi ti preporučio za početak da si uzmeš  polovnu 450tku i dx6  ili nešto u tom rangu .
 i naravno srediti si mentora (instruktora) čeličnih živaca  ;D
dx7
hibrid 480 pro
defiance 285 ,micro 180

Odg: savjet za kupovinu, pomoć !!!!

Reply #29
ima na ebay bolji cjena nego sto se ovdje nude, a za pocetak cu uzet stanicu i simulator, pa tek onda heli, kad ga složim naučim nešto, i vježbe i vježbe na simulatoru, tek cu pocet letenjem, naravno uz nekoga ko zna