Skip to main content

Topic: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima (Read 105055 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #496
Sad mi je jasno zasto kaze - "I mjesec je ko plavi grejpfrut" :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #497
Hahahahahaha dobraaaaa

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #498
Ma kako sam ja u tisku, boje su mi potpuno relativne... :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #499
Zapravo je skroz fora tak plavo, daje pravi zimski štih

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #500
Evo mene još malo.
U Samoboru je bila luda gužva zbog nekog predizbornog meetinga pa sam produži dalje put Jaske.
Kako ove snimke zapravo Denis treba postati a ne ja, posvećujem ih njemu... A ti Denis, uputi taj svoj alijen kvad u ta brda...

http://www.youtube.com/watch?v=vlvquXapB_M

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #501
Snimio si pola županije u jednom slobodnom danu - možda da razmisliš o promjeni karijere :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #502
Ma nije sve isti dan covjece, samo onaj prvi video. Pa nisam sveprisutna Kolinda...

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #503
To kad se kaze slobodan dan misli se na tjedan

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #504
kako frajer dodje u moj kraj, ne javi se i jos mi zuji iznad glave! ;D odlicno!!!

kad bi ja imao slobodan dan radio bi cuda :D fali mi na stanici kanala za pan/tilt kamere da budem profic kao ti ;)


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #505
Prodaj dve dizalice i kupi si novu stanicu vise :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #506
Radije ja uprem malo jace te dizalice pa usparam ;D


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #508
Heh kak je sve vedrije s tim zelenilom, a i batke se ne smrzavaju :)


Uglavnom - imao sam ideju montirati one rimske svijeće raketice na miniquad, pa sam to danas s malim nasljednikom piromanom i ostvario. Mobius je bezveze u mraku i puno bolja druga snimka kada sam išao više u zrak nije uspjela jer se mobius batka ispraznila nakon 3 min snimanja s prvom raketom, ali što je tu je. GoPro bi bio bolji, ali 150 g rakete i 100 g goproa ne bi malac uspio dići u zrak. Budem to usavršio sljedeće nove godine.
 
Na početku palim prskalicu montiranu blizu fitilja koja je onda poslužila kao mid-air remote ignition hehe. Bio sam daleko od kuća, na snježnom polju tak da nije bilo opasnosti za nikoga osim da mene rokne raketica u glavu ako se quad okrene, ali to se srećom nije desilo  ???




MiniQ firing fireworks rockets
[size=78%]  [/size]

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #509
Da malo zagadim Youtube s videom s FAT SHARK 922 FPV kamere. Definitivno MOBIUS ne ide na X-UFO. Video trzav, posebno u YAW letu. Dok se ne naravi novi 250 snimati ću samo na DVR1000.
Kasnije sam analizirao video. Nalazio sam se odmah kraj metalnog tornja i silosa. Sigurno je i zbog toga dolazilo do interferencija-refleksija signala, vidljivih smetnji u videu.


06.01.2015. KAMENOLOM BIBINJE
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(