Skip to main content

Topic: Big Turtle (Read 4812 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Big Turtle

Reply #1
Zanimljivo, sviđa mi se kako je napravio trup.
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Big Turtle

Reply #3
Možda si sam tak slikal - ali svaki motor treba svoj esc. dva brushlessa na jedan esc - no go.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Big Turtle

Reply #4
Nebudem išo na trust vectoring ako si na to mislio.
Motori su isti, 1800 kv svaki po specifikacijama vuce 18A a ja imam 40a esc.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Big Turtle

Reply #5
Toki daj čitaj s razumijevanjem :D

Moš' dva motora spojit na jedan ESC ak radiš dimnu :)


Odg: Big Turtle

Reply #7
Možda si sam tak slikal - ali svaki motor treba svoj esc. dva brushlessa na jedan esc - no go.

E pa postoje iznimke koje potvrdjuju pravilo.  :)
Da nisam vidio multi s 8 motora koji leti na 4 reglera ne bi ni ja vjerovao. A to nije avion di smije zatrokirat malo...
Obicni hk regleri i dt750 hk motori.
ja sam kasnije onda  koristio isto jedan regler za dva motora koji su vrtili hard disk ploce za gyro stabilizaciju kamere iradilo je normalno.
 probaj pa vidi. Uci se dok si ziv  ;)

Odg: Big Turtle

Reply #8
No to je prvi put da čujem da radi.

Tu je dobar faktor sreće - i motori su bili jako "ujednačeni"

Nije problem kad se vrte - problem je kod starta - ako jedan samo malo "razmišlja" u startu - pa kontroler duže vrti "start up" sekvencu - nema šanse da se usinkaju.

Ali očito dela kad imaš stvarno iste motore.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Big Turtle

Reply #9
Budem probao pa javim.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Big Turtle

Reply #10
Daj Toki ne pizdi...složi prvo avion pa ćemo pričati o reglerima. Ovako ćeš na stolu za bezveze skurit nekaj.

Ti ga Tom isto nabriješ :D



Odg: Big Turtle

Reply #13
2 motora na jedan regler- radi ! Kolega je stavio 2 EDF kompleta iz SU-27 na čamac i spojili smo na jedan regler (Mystery 80A RED DRAGON). Startaju se oba motora, ako i neće iz prve, spustiš gas na nulu i ponovo pokreneš i rade. Vozili smo na 2x3S 2200mAh TURNIGY plave 20C (paralela), nakon cca. 7 minuta vožnje uglavnom na full gasu - i regler i motori hladni. Motori u EDF-u su ART-TECH 2025-15L.

Odg: Big Turtle

Reply #14
Ne znam koliko je zabavno kad ti na avionu motori "neće iz prve", šta ne? :)