Skip to main content

Topic: Red brick 50A problem (Read 15484 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Red brick 50A problem

Reply #45
Uf sto volim kad teme odu u ovom smjeru...

Vratimo se mi na moj regler, jel.

Podesen prema uputama,

faulty red brick 50 esc

I pola minute kasnije, izaso bijeli dim, a posto svi znamo da te sve komponente rade na bijeli dim, ovaj je gotov. Trazim povrat od HK danas, i uzimam plush. Ako netko ima cca 40A, moze mi ponuditi slobodno, da ne cekam HK.

Red brick vs white smoke


Thanks





Odg: Red brick 50A problem

Reply #46
Poglečte Damire kak je dobar regler! Još da obavlja funkciju reglera umjesto funkcije dimne bombe kupil bi si i ja koji :D

George nemam viška niti jedan Plush ali mogu ti komotno posudit dok tebi ne dođe drugi (preporucio bi YEP ili Birdie ili Plush)

Odg: Red brick 50A problem

Reply #47
Poglečte Damire kak je dobar regler! Još da obavlja funkciju reglera umjesto funkcije dimne bombe kupil bi si i ja koji :D

George nemam viška niti jedan Plush ali mogu ti komotno posudit dok tebi ne dođe drugi (preporucio bi YEP ili Birdie ili Plush)

Thanks na ponudi, javim se.. Htio bi probat avioncek ovaj vikend, Al ako bude lose vrijeme, onda mi nebude trebalo jos :)


Odg: Red brick 50A problem

Reply #48
Od sutra mi je u autu sto znaci da poberes kad oces...kod CC, klasika :)

Odg: Red brick 50A problem

Reply #49
Poglečte Damire kak je dobar regler! Još da obavlja funkciju reglera umjesto funkcije dimne bombe kupil bi si i ja koji :D
Napokon da se ti i ja  u nećemu slažemo Zed, ovaj RedShit je ispustio dušu u vidu bijelog dima - RIP!
(onako odokativno dva mos-a ili p-mosa u srednjoj fazi - blowout).

E sada , George, zanima me jedna stvar jako: zašto si uopće išao stavljati novi ESC na model ?
Damir

Odg: Red brick 50A problem

Reply #50
Poglečte Damire kak je dobar regler! Još da obavlja funkciju reglera umjesto funkcije dimne bombe kupil bi si i ja koji :D
Napokon da se ti i ja  u nećemu slažemo Zed, ovaj RedShit je ispustio dušu u vidu bijelog dima - RIP!
(onako odokativno dva mos-a ili p-mosa u srednjoj fazi - blowout).

E sada , George, zanima me jedna stvar jako: zašto si uopće išao stavljati novi ESC na model ?
Damir

Damire, kako mislite novi?  Pa taj sam imao :)  Nisam imao stari :) 
Trebate ovaj za dijelove?

EDIT: Ako mislite, novi, u smislu neisproban.. Pa nisam racunao da novi ne valja.  Da jesam, nebih ga ni uzimao :)

Al inace, sve sto ja kupim ne valja, bilo skupo i kvalitetnije, ili ovakav shit :) I nevezano uz modelaarstvo :)

Zapitam se...

Odg: Red brick 50A problem

Reply #51
Mislio sam da si zbog nekog razloga mijenjao ESC jer vidim na slici da je model aviona rabljen ?
Znači ovaj RedShit nije bio na nekom drugom modelu, tj. nikada nije bio u pogonu OK?
Dijelova uvijek treba imati..uostalom zar nećeš probati reklamirati da ti pošalju novi , ili barem neki refund da ublaži trošak'
E, da, ovaj motor si isprobao sa nekim drugim ESC, tek toliko da znaš da je Ok?
D.

Odg: Red brick 50A problem

Reply #52
Mislio sam da si zbog nekog razloga mijenjao ESC jer vidim na slici da je model aviona rabljen ?
Znači ovaj RedShit nije bio na nekom drugom modelu, tj. nikada nije bio u pogonu OK?
Dijelova uvijek treba imati..uostalom zar nećeš probati reklamirati da ti pošalju novi , ili barem neki refund da ublaži trošak'
E, da, ovaj motor si isprobao sa nekim drugim ESC, tek toliko da znaš da je Ok?
D.

Motor isproban na regleru sa quada i radi normalno. Isto tako je ovaj regler isproban na drugom motoru, i nije radio.

Model je stari i poderani easystar koji mi je sekile poklonio, i ja sam ga malo ojacao, izrezao mu elerone i ugradio servace u krila, i uzeo novi motor i esc.

Naravno, vec sam se javio u hobbyking i poslao im video, pa planiram dobiti novce natrag, ili nek mi daju bonus points pa da si uzmem kvalitetniji esc.  Samo sto to kod njih traje danima.


Odg: Red brick 50A problem

Reply #53
Poglečte Damire kak je dobar regler! Još da obavlja funkciju reglera umjesto funkcije dimne bombe kupil bi si i ja koji :D
Napokon da se ti i ja  u nećemu slažemo Zed, ovaj RedShit je ispustio dušu u vidu bijelog dima - RIP!
(onako odokativno dva mos-a ili p-mosa u srednjoj fazi - blowout).

E sada , George, zanima me jedna stvar jako: zašto si uopće išao stavljati novi ESC na model ?
Damir

Slazemo se mi oko puno toga ali ne na isti način :)

George natjeraj ove papkose da ti vrate pare, nedaj se smest!

Odg: Red brick 50A problem

Reply #54
Ok, sve je jasno... a što drugo nego da ti poželim sreću u slijedećoj nabavci.
Nego, ne puštaj ih i piši im pisma dok ti ne refundaju u bonus points, ja sam nedavno sa tim muljatorima imao malo prepiske i jedva sam utjerao taj refund, pazi samo što sam morao napisati da tipo napokon reagira:

"Please read my question before writing an answer. Refer to attached file. With regards,Damir"
a onda se tip pokrenuo i napisao:
"Hi Damir,
  • We appreciate your patience in waiting for our response. I am happy to assist you further with your request, I can assure you that I will give you proper resolution of this matter.Sorry for the confusion. Please be informed that the $0.80 is absorb fee. Please be informed that it is usually automatically refunded to your account. Please be informed that I already stored $0.80 Bonus Points to your HobbyKing account that you can use to your next transaction with us.If you have any other questions, please contact HobbyKing support team.Best Regards,DL
    HobbyKing Support Team
    "
Dakle bolje da ti dosadiš njima, nego oni tebi, ne odustaj sa tom reklamacijom!!!
Damir

Odg: Red brick 50A problem

Reply #55
Vec sam utjerivao dugove kod HK :)

Pozz

 

Odg: Red brick 50A problem

Reply #56
MI MOŽE NETKO REĆ KAKO IDE SA CLAIMOM kad se dobije jel se vraća roba?...GOSPON DIOGEN VI IZGLEDA IMATE PUNO ISKUSTVA
svoj problem iznio sam ovdje....

http://www.flyfreak.net/birtija/dal-vam-dolaze-paketi/2385/

hvala
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Red brick 50A problem

Reply #57
MI MOŽE NETKO REĆ KAKO IDE SA CLAIMOM kad se dobije jel se vraća roba?...GOSPON DIOGEN VI IZGLEDA IMATE PUNO ISKUSTVA
svoj problem iznio sam ovdje....

http://www.flyfreak.net/birtija/dal-vam-dolaze-paketi/2385/

hvala

Ja sam prije tjedan dana prvi put otvorio paypal dispute bas u vezi ovog reglera. Osim sto se sa hobbykinga ne javljaju u support centre, ne javljaju se ni na paypal dispute, tako da cu danas sutra taj dispute pretvoriti u claim.

E sad, sto se tvog slucaja tice, ti si dobio novce natrag kolko sam shvatio, pa bi bilo logicno da se roba vrati. Tako da bih ja to sve lijepo upakirao, i poslao najskupljim mogucim putem na racun lika koji ti je prodao.

Ono sto si ti napravio, trazio novce za kompletnu kupnju. A posto je jedan od motora ispravan, mogao si traziti novce za dva motora, i ta dva motora zapakirati covjeku, ili se dogovoriti da ti se vrati dio novca, i popraviti pokvarenu robu.


Na hobbykingu pise da nije nuzno vracanje robe, ili ide po dogovoru, ili nesto slicno, neznam napamet.


Odg: Red brick 50A problem

Reply #58
E PA FINO,BUDI TI FIN PA DA VIDIMO KAK ĆE TI PROĆ TO SA REGLEROM

Moja ljubaznost,poštenje I tolerancija nestala je tijekom 85 dana koliko je prošlo od kada sam uplatio...da ne govorim da sam to radio za nekog pa popušio isto...

MOTOR KOJI RADI JE TOTALNO DRUGAČIJI OD ONIH KOJE SAM NARUČIO!!!
osim toga nudio sam mu da mi pošalje druge motore za zamjenu di se on pravio lud koda nije pročitao..
I kaj da čekam opet 2-3 mjeseca???!!!
NEE,popizdio sam I oču mu naštetiti što vise mogu!!!!
NEMA FACKING JEBENE ŠANSE DA MU IŠTA VRATIM AKO NIJE OBAVEZNO,MOGU GA SAMO TUŽITI ZA IZGUBLJENU DOBIT I PREVARU!!!

P.S.Hvala na trudu George ali meni treba netko tko ima identično tj. konkretno iskustvo...ovo sve kaj si naveo znam I sam
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Red brick 50A problem

Reply #59
E PA FINO,BUDI TI FIN PA DA VIDIMO KAK ĆE TI PROĆ TO SA REGLEROM

Moja ljubaznost,poštenje I tolerancija nestala je tijekom 85 dana koliko je prošlo od kada sam uplatio...da ne govorim da sam to radio za nekog pa popušio isto...

MOTOR KOJI RADI JE TOTALNO DRUGAČIJI OD ONIH KOJE SAM NARUČIO!!!
NEMA FACKING JEBENE ŠANSE DA MU IŠTA VRATIM AKO NIJE OBAVEZNO,MOGU GA SAMO TUŽITI ZA IZGUBLJENU DOBIT I PREVARU!!!

Promaknuo mi je taj dio gdje pise da je motor totalno drugaciji od narucenog. 

Da treba biti fin nisam rekao, nit imam namjeru biti, jer tako nista nemozes postici. Ali si trazio misljenje i iskustva, pa sam tako napisao.

Mozda nije lose da mu fino zaprijetis da ces ga tuzit ako bude i dalje prodavao ono sto nije u opisu, i mozda ga se rijesis.