Skip to main content

Topic: naza pitanje (Read 1252 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

naza pitanje

Imam par pitanja vezano uz ovaj kontroler nisam nasao nigdje review na forumu pa ako ima slobodno me uputite.
Kad sam kretao slagati quadcopter kupio sam kk2,1 i stvarno me sluzi fenomenalno radi ljepo ali za bilo kakve ozbiljnije rezultate snimanja iz zraka vidim da ljudi koriste nazu pa ako bi mi mogli reci vasa iskustva dobre i lose strane, zanima me naza m lite.
1) koliko je stabilniji hover od kk2,1 sa i bez gpsa
2) dali se isplati uzeti bez gpsa
3) pouzdanost (ljudi se nesto zale da zna samovoljno odletiti)

Odg: naza pitanje

Reply #1
Ja imam lite verziju i više nego zadovoljan, samo trebaš poštimat sve unutar assistant-a (njen program)

1) za iskusnije ostaje neodgovoreno ;)
2) isplati, jer je jeftinije, ali samim time nemaš GPS, a vjeruj da ćeš prije naručit GPS nego što ti naza uopće dođe na adresu
3) "nepouzdani" ljudi više od nepouzdane opreme... najbitnije je, šta je meni 4tm preporučio, kad spojiš bateriju, pusti da odleži 2-3 minute bez diranja i bez približavanja, ako sa mjesta gdje planiraš poletit naza ne locka GPS, bolje pronađi pogodnije mjesto, i pazi na Return to home, da slučajno ne aktiviraš, pa pomisliš da ti se otima u zraku. Ima o ovome i više nego par referata.

Odg: naza pitanje

Reply #2
Hvala na odgovoru onda pada stednja za nazu :D jel znas mozda odakle je najisplativije naruciti?

Odg: naza pitanje

Reply #3
polovno preko foruma, bar sam ja svoju tako našo, a cijene su im svugdje iste, na 3-4 shopa razlika u par dolara, a na kraju shipping sve izjednaći
osim ako negdje ne naletiš na promociju, ili neki buddycode

P.S. mislim da je hobbyking za sad najidealniji, jer odma bi naručio i ostale djelove koje trebaš usput, a i cijena im je dosta povoljnija nego kod drugih
oko 2.-3. mjeseca ove godine je bilo 1100kn-1300kn za naza lite + gps