Skip to main content

Topic: hero 3+ i daljinac (Read 5041 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: hero 3+ i daljinac

Reply #15
Imao sam dvije GoPro2 kamere koje su dosle iz US-a, imale su serijske brojeve, ne kuzim kakvo tvoja nema.

Odg: hero 3+ i daljinac

Reply #16
Imao sam dvije GoPro2 kamere koje su dosle iz US-a, imale su serijske brojeve, ne kuzim kakvo tvoja nema.
bila je jedna tema vezano za to, ja sam svoju kupio iz UK (velika britanija), kamera je jeftinija nego inače na europskom tržištu iz razolga što prodavači na amerčkom tlu imaju bolesno veće rabate nego europski dobavljači (gorpo je američki proizvod). i onda se nađe neki prodavač dobavljač koji kamere iz američkog tržišta pošalje u europu, da nebi izgubio status dobavljača u americi onda maknu serijske brojeve. jer ih prodaju izvan usa teritroija. opcija druga je da su kamere ukradene iz kontenjera :)

 

Odg: hero 3+ i daljinac

Reply #17
da ja sam otvorio temu moja 3+ silver nije imala serijski broj unutar kamere niti na kutiji sto je bilo izrezano bas se kuzilo da je neko kasapio nozem,
narucena iz uk za 1980kn sa postarinom,al prodo sam je i uzo 3+ black, i razlika u postavkama i mogucnostima je stvarno velika neopisivo.