Skip to main content

Topic: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija (Read 139745 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #360
Ima li netko iskustva s prijevozom phantomca i full opreme avionom? Moze li se, jel problem baterija, etc.
Konkretno, nosio bih u Kuvajt, Turkish airlinesom - ako pomaze.
Hvala

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #361
Pitaj izravno avioprijevoznika. To je najsigurnije.
Lp Toni

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #362
Nije bio fantomac, ali bixler sa full fpv opremom je isao bez problema izravno gore u avion, skupa sa rucnom prtljagom. Radilo se o letu za Dresden. Onda ce valjda i ovo moci, ali najbolje nazvati kako toni veli.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #363
thnx  :)

2 flymorris, 1 svadba. ma na cijelokupni iznos za cca 200 ljudi sa svim tim popratnim stvarima je to kikiriki...
2 flolic, joj tek se na snimci vidi kako su neki padali odmah nakon polijetanja okolo parkanih autiju i kotrljali se pod njih dok ona kocka kao za potpalu vatre u njima i dalje gori minutama, moglo je biti veselo  :-X
2 ivica, prazan fant bi trebao ići bez frke bilo di, samo batku odvoji pa pitaj kod predaje prtljage jel bolje u tovarni prostor ili sa sobom u ručnu prtljagu, razna su pravila.
sve one su došle do nas avionom, pa rizik ponovnog transporta nije neki, pogotovo ako ju ne puniš u letu  :D

e da, kako imam tri batke a odvalio 4 leta, dobro mi je došao onaj putni auto-punjač za DJI, prvi put sam ga i koristio tada.
s banggooda jeftinjak onaj, puni 'kao pravi' :)

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #364
Tomo odlično kao uvijek. Nije ni čudno što ga onda fotići masovno koriste upravo za svadbe. A ide i mladoj uz boju oprave...:)

lp
Toni


Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #365
Fala na podijeljenim iskustvima, naravno da cu pokusati doci i do informacija od aviokompanije.
Drago mi je da ima ljudi s foruma koji su probili taj junf prije mene ;)

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #366
Tom, super je ova snimka. Jel te bilo prpa oko vatrometa letjeti? Kako je uopce snalaziti se po noci sa fantomcem?

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #367
thnx.  :)

to je prvi puta da je fant vidio rakete,
pa nije bilo svejedno ni njemu ni meni letit ga, propove još nisam ni pogledao, jesu li dobili koji pogodak od onih iskri što su blizu proletile :)
ugasio sam prednje ledice crvene na krakovima jer samo smetaju po noći, zna se pojaviti crveni flare u gopro. ovisno u kojim postavkama gopro snimaš jasno.
a ionako se cijeli let leti samo na FPV radi kadriranja i usput malo tu i tamo baciš oko na podatke na iOSD-u. ide to,
fant ide tamo di gurneš palicu kao i što stoji ako ih pustiš, iako je puhalo dosta tada(vidiš po tome kako baca lampione)  i K index bio 7,
ma stroj i pol.

btw, šator je dobio po piksi naravno,
vidi se kako ga je načeo jedan lampion na 10:38   ;D pošto je ta kocka koja gori na samom dnu lampiona. velim, dobro da koji auto nije planuo također,
pošto je vjetar nosio u tom smjeru a neki lampioni su padali i gorili usput...
e to bi bio extra materijal za prodati novinama  :D

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #368
Svaka cast, ja cu odmah reci ja nemam trenutno hrabrosti, a bome niti potrebe letiti po noci kad nista ne vidim, ionako sam corav  :D




Sad pitanjce svima, da li vam visi horizont na H3-3D? Meni visi oko 2 stupnja na jednu stranu, kalibracija ne pomaze. Inicijalizacije Phantoma tako da je usmjeren nos prema sjeveru ne pomaze. Ne pomaze niti inicijalizacija na potpuno niveliranoj povrsini. Koliko citam po netu neki gimbali jednostavno imaju gresku, pa su ih ljudi mijenjali. Da li je itko od vas primjetio nesto slicno kod sebe?

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #369
tomme dobro doso u klub razocaranih. ja sam pisao mail dji i samo su rekli da posaljem nazad dobavljacu. dobavljac je iz kine a poznavajuci vec jedan rma iz kine to traje 2mj. analiza odobrenje u pm.. neke stvari mozda je ipak bolje kupit od dobavljaca iz eu barem ako ti nesto ne radi imas brzo rijesenje. ovako sad da saljem nazad pa sto gluposti ode mi sezona snimnja. inace nakon 10min gimbal se normalizira i radi ok.
Zenmuse H3-3D problem: http://www.youtube.com/watch?v=bQoSD_iHQhk

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #370
I kod dobavljaca iz EU se ceka tako do 2mj, ja sam trenutno na mj i po, uvijek treba imat neko backup rijesenje inace nebi nist snimio  8)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #371
Lijepo ,lijepo Tomo ,  mladenci će imati nezaboravnu snimku  svog vjenčanja.. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #372
to svakako :)
bit će toga sve više oko nas, pa svaki drugi fotograf u zg već ima fantaća u koferu u autu, samo nisu na forumu regani :)

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #373
Da slazem se dr.tom al isto tako svaki 2 fotograf i zabije fanta negdje i sve je dobro dok ga ne parkiraju na nekoga jel ipak ja bih vise volio da mi ti letis nego neki fotograf koji nema pojma nit sto je osd ni pmu ni atti mod i da ne pisem ostale ludarije al nek ljudi se zabavljaju.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk 2

svaka čast :)

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #374
Duje u pravu si al donekle je još dobro dok padaju s malim i laganim fantomima. Strava je kada padaju s velikim strojevima s Markovima dole. I po njih i po one koji su u blizini.  ;)

lp
Toni