Skip to main content

Topic: Dron u središtu vatrometa (Read 4344 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dron u središtu vatrometa

Vidjeh ovo negdje prije ali evo popularno je ovih dana po društvenim mrežama.

Fireworks filmed with a drone


 

Odg: Dron u središtu vatrometa

Reply #2
Predivno!

Odg: Dron u središtu vatrometa

Reply #3
Brutala  8) 8)

Odg: Dron u središtu vatrometa

Reply #4
jedan fantom2 s gopro i troosnim zenom je jučer oboren nad Savom, pa kome se roni...
10.000 kn je dole negdje par metara pod vodom   :o

ne zna se jel ga srušio neki RF signal kojim pale pirotehniku(na daljinsko je) ili ga je baš nešto pogodilo u zraku.
no pao je i snimka je na kameri vjerojatno ok.

Odg: Dron u središtu vatrometa

Reply #5
Mislim da bi trebalo otići pogledati...mozda se uspije naći...a možda se i vlasnik ovdje javi za pomoć.
Lp,
Alex


Odg: Dron u središtu vatrometa

Reply #7
A vjerojatno nije, slažem se. Nisam razmišljao da Sava nije potok :-) jedino baš ako se dobro uglavio na dno, al to je minimalna šansa.
Lp,
Alex

Odg: Dron u središtu vatrometa

Reply #8
Ako se ne varam RF kojim pale pirotehniku ne bi trebao predstavljati problem. Radi se o kratkim impulsima a ne o konstantom prašenju spektra a phantom je quad,  može hoverat, ne bi opao odmah ko kamen odozgo. Ili?  :-X

Odg: Dron u središtu vatrometa

Reply #9
Ima u Savi sve vise modela, treba upisati tecaj ronjenja  8)


Odg: Dron u središtu vatrometa

Reply #11
Bio sam jučer na vatrometu i bio je neki lik sa fantomom i dvoosnim zenmuse gimbalom.
Imam samo daljinski i to je to, ništa za kadriranje ništa u slučaju da ostane bez gps-a vidim u "zelenom modu" je uvjek  i dizao ga je 2 puta koliko sam skužio.
Fora za vidjet ali zbog takvih će prije ili kasnije uvesti restrikcije za sve tako da ja to ne podržavam.
Pogotovo zato što znam da 90% ljudi koji lete fantom ne znaju letit pa kada se dogode i najmanja odstupanja u "zelenom modu" quadič pada.
Sreća da je mali pa ne može previše štete napravit.
Ali dovoljno da padne na nekog nadrkanog koji to prijavi i onda ču na livadi morati gledati oče li me tko prijavit zato što letim quad od 300 grama na 30cm od zemlje.
 :)


Odg: Dron u središtu vatrometa

Reply #12
Bas gledam po netu rulja non stop te phatome pronalazi okolo. Najlakse kupiti tak nekaj, nafrlji ga 200,300m u zrak, ovaj odluci past ili odletiti i onda imas mali projektil koji da nekog zvekne u glavu moze ubiti osobu bez problema....
Takvi letači ce zeznut sve ljude koji su oprezni i pazi gdje lete...
Lp,
Alex

Odg: Dron u središtu vatrometa

Reply #13
Ako sta dofrlji do Posavine od letjelica ne brinite,doci ce u dobre ruke  :D :D :D

Odg: Dron u središtu vatrometa

Reply #14
Ako sta dofrlji do Posavine od letjelica ne brinite,doci ce u dobre ruke  :D :D :D
Bolje mu je da plovi dalje savom nego u tvojim rukama... hahahah :D :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa