Skip to main content

Topic: Turnigy "GOPRO" (Read 21291 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #60
Imali tko od vas problem sa sj4000 da mu kamera kaze "no file" kada se hoce pogledati video ili fotke s nje?


Send from my Samsung Note 3 using TapaTalk




Probaj s drugom memorijskom karticom, meni se to znalo desavati na stanici!

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #61
Ja sam svoju morao vratiti. Radila je smetnje na videu (kockice po ekranu kao kad tv gubi digitalni signal). 15 dana je cucala u kini na posti, pa sam aktivirao buyers protection.
Sada sam narucio wifi varijantu iz Banggooda UK.

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #62
Bio je problem u sd card.
Inace wifi opcija je odlicna stvar.

Send from my Samsung Note 3 using TapaTalk


Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #63
Ja sam uzeo dvije kamere sa banggood-a u razmaku mjesec dana i obadvije su stigle sa pogrebanim lecama. Za prvu sam dobio 20 dolara natrag, i za 15 dolara uzeo na ebay-u zamjensku lecu koja je u koma stanju, puna nekih cestica prasine, boje ili cega vec. Poslali drugu u istom stanju i na kraju sam i za to dobio novce natrag.

Za drugu kameru se jos natezem sa banggood-om. Kamera je fora, i za te novce puno nudi, ali opet, ako je osteceno, osteceno je.

Pitam se nekad zasto se zafrkavam sa kineskim shitom, bolje lagano stavljat na stranu i kupit gopro i gotovo. Uvijek se drzim onog, sta ce mi skupo kad slabo to koristim radi nedostatka vremena, al ovako se samo zivciram :)

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #64
eh, možda jednostavno imaš sreće ::)


primjerak od kolege Stefana je odličan

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #65
Obicno ja uvijek dobijem pokvareno haha

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #66
Uopce nisam zadovoljan kvalitetom fotki iz SJ4000. Bolje mi ispadne printscr. iz videa snimljenog sa njom nego fotka 12mp.
Video je skroz OK, fotke su lagana koma!


 [attachimg=1]
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #67
I ja sam primjetio da su screenshots iz videa bolji od slika...  ::) >:(

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #68
Uopce nisam zadovoljan kvalitetom fotki iz SJ4000. Bolje mi ispadne printscr. iz videa snimljenog sa njom nego fotka 12mp.
Video je skroz OK, fotke su lagana koma!



Bome je losa ... slicnu sliku sam dobivao s nekog kineskog android telefona!
Mozda probat slikat s 10-8-5MP?! ...kinezi tjuniraju te megapixele samo da ih je vise! :)

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #69
Izašao SJ5000 pa kontam da je situacija vjerovatno bolja...  :)

Ja ću da je uzmem čim bude da nije na pre-order...





Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #72
Ta koju je deda recenzirao je navodno fake.
Na linku koji je dao Coljo je original, koji između ostalog ima i backscreen.

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #73
Da to sto on ima na testu je SJ5000 sa dealextreme-a, a to uopce nije SJCAM, nego je kopija.


Ovo sto je Coljo linkao je SJCAM brand, i to bi trebala biti puno kvalitetnija kamera od ovih fejkova sa DX-a. Valjda :)

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #74
George, hoćeš naručit?  :D