Skip to main content

Topic: Osijek - modelarski Air Show (Read 23016 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #60
Pohvala organizatorima na odlično organiziranom druženju i kuharu na odličnom čobancu, svaka vam čast i veliko hvala na svemu!
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #62
Po navici,meeting je bio pun pogodak.Svaka cast organizatorima i najvece hvala frenky-u na posudbi foto aparata ... Imam nesto par slika,objavim to kasnije a u roku od nekih mjesec dana bude i spot za koji obecajem da ce biti super lp Mario. :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #63
Više i samo još više ovakvih susreta i druženja uz klopu, cugu i modele nam treba i budemo dogurali do 100te  :) Sve je bilo super, pohvale organizatoru i naravno profesionalnom kuharu slavonskih jela.
modernwarfare ma nemoraš ništa posebno zahvaljivat, moram i ja odabrati kadrove s koptera pa ti pošaljem za u video, (bit će kroz koji dan).
Ali evo i ja sam isto nešto malo slikao pa red je da objavim.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #64
Imam 7gb kadrova tkao da mislim da ce bit dovoljno za fin video ... Evo bas pregledajem i ne mogu vjerovat,i ako sam vecinu vremena radio na slijepo opet mi je fokus skoro svud kako treba,franky nema zurbe i onako ja nemam vremena da ovo jos zavrsim tako da samo polako,kad nađes dobre kadrove javi pa ti dam email ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #65
I ja se pridružujem s čestitkama kolega organizatoru.. Žao mi je da se nisam mogao duže zadržati ( više ostalo čobanca za  letače ), jer sam imao poslovnih obveza u Osijeku. Video snimljen, ali montaža tek sljedeći tjedan kad se vratim s terena. Također mi je najviše žao što nisam mogao osobno upoznati sve kolege s foruma, a koji su bili na okupljanju.






Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #66
i mi Brođani smo danas tu bili evo od nas par slikica
DJI MAVIC PRO

 

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #67
Evo imam i ja par fotki ... Mada nisam slikavao modele nego ekipu ali ajde,i vi ste tu negdje po ljepoti sa njima :P :P :P
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #68
Na 8. slici evo što sam vidio u monitoru  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #69
A cuj,potrudio sam ih se uredit...Sljedeci puta donesem 4 blic-a pa necemo svi izgledat kao Darth Vader hahahaha  8)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #70
Slike su super nego ja nisam fotogeničan  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #71
Ma ajde ... Navikli smo te vidit u crnim cvikama tako da ti je isto sad na ovoj fotki kao da ih imas.  :D 
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #72
Zahvaljujem svim posjetiteljima koji su uveličali ovo naše druženje.
Nadam se da ćemo i ubuduće tako nastaviti.


Evo jedan mali video koliko sam uspio snimiti:


http://www.youtube.com/watch?v=sFde1qvmgjw
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.


Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #74
Još jedan video, nisam se mogao dugo zadržati pa nažalost nisam snimio 3d letenje i sl. Ali što je tu je...


Osijek Air show 2014 - modelari