Skip to main content

Topic: Poklonu se ne gleda u zube :) (Read 2326 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Poklonu se ne gleda u zube :)

  • Kao sto sam rekao u postu setup za zagia gdje su mi g. Plavi i g. SparroW12 pokusali pomoci. Dobio sam na poklon od rodaka njegovu stanicu Graupner i jedrilicu sa nekim setupom. E sad stanica Graupner neispravna baterija, baterija je  9.6V i dali ja mogu umjesto te baterije stavit ovu bateriju koja je 9.9v http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__14076__ZIPPY_Flightmax_1800mAh_9_9V_5C_LiFePo4_TX_Pack.html . Ne znam dali je setup koji sam dobio sa njime ispravan pa bih zamolio nekoga da mi ga slozi za tu jedrilicu a da ga poslije mogu koristiti i za zagia kojeg mislim radit, ali o tom potom jer ova stanica izgleda da nema mix potreban za zagia, tako da cu morati kupovati i neku bolju stanicu. Ali se nadam da ce i ova posluziti za prvu ruku. Jos me zanima gdje bi bilo dobro postavit motor na jedrilici?  U nos jedrilice ili motor postavit na mjesto gdje se nalazi na Bixleru gore izmedu repa i krila. Jedrilica je dimenzija 900mm duzina i 1600mm sirina tjst raspon krila. Eto pa ako netko ima malo vremena i volje da mi pomogne oko mojih nazovimo problema. pozz



Odg: Poklonu se ne gleda u zube :)

Reply #3
ako ti nije skupo dati 500kn za dobru stanicu dečko je jedan prodaje

Odg: Poklonu se ne gleda u zube :)

Reply #4
Ma znam tko nju prodaje ali trenutno nju ne mogu uzet, volio bi da za sada ovo cime raspolazem mogu osposobit za let.

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.