Skip to main content

Topic: Planiraju udariti i po malim paketima iz uvoza (Read 5777 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Planiraju udariti i po malim paketima iz uvoza

Reply #15
Vezano za konverziju novca putem paypala,nikako se ne isplati jer imaju nehumani tečaj, treba podesit u pay pal acountu da banka radi konverziju novca.

Reply #16
Na Splitskoj banci je mala razlika kad ti ona radi konverziju u odnosu na pay pal...moraju se i oni naplatit. I još je baza da sve valute pretvaraju u euro (gdje naravno uzmu zub) pa onda u kune po prodajnom tečaju(skupljem)....banda...

Reply #17
plačajte sa kunama, ja nikad na HK nisam gledao cjene u eurima nego samo u dolarima, jer paypal sve cjene preračunava u dolare i sad ako ti plaćaš u eurima prvo če te banka oženit za transakciju u eure a onda paypal za transakciju u dolare, dakle plačajte sa kunama, a najbitnije od svega gledajte na stranicama gdje kupujete da su cjene u dolarima i točka

Reply #18
A sto je onda sa Austrijom i Njemackom ,

cjene su u eurima, sto onda imati na kartici, logicno eure, ako placas sa paypalom ili ?

Reply #19
eto da se nadovežem SVJEŽE
imaxb6+ispravljač 28$ (195 kn) kina- hr 8 dana ,carina -pula 10 dana
i još me olakšali i carina i pošta ukupno za 78kn (cca 10$) hvala lijepa !
dx7
hibrid 480 pro
defiance 285 ,micro 180

Reply #20
Meni je Boscam set od 30 dolara prosao bez carine... Čekam još neke pakete pa cu vidjeti kaj ce sad biti.
Lp,
Alex

Reply #21
Evo da malo oživim temu, kupovina na HKingu po mojem kalkulatoru je najbolja u GBP, nadam se da kod checkouta i traže te novce od paypala. Jel računica baca ovako:
U pitanju je isti item samo druga valuta, baterija 1300mah

8,58 GBP = 89,05HRK
12,01 EUR = 90,74
13,20USD  = 89,73
17,29AUD = 91,18
1639,70 JPY = 89,45HRK

Iskustvo je najbolja škola, samo je školarina vrlo skupa.

Reply #22
Meni bez obzira koju valutu odabere na HK-u kod placanja paypal prebaci u dolare.

Reply #23
Dobro je i ne dopustiti paypal-u da on konvertira valutu, vec da to obavi banka pa se i tako nesto ustedi.

Reply #24
To naravno imam i tu racunicu 2% vise kosta kad paypal vrsi konverziju. Bilo je price i o tome u ovoj temi.
Iskustvo je najbolja škola, samo je školarina vrlo skupa.