Skip to main content

Topic: Izlazi GoPro 4 (Read 9467 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Izlazi GoPro 4

Reply #1
Vjerojatno izlazi ali za sada je jos uvijek sve nesluzbeno.




Since this isn’t an official announcement and there is no exact pricing, this should still be treated as a rumor. But there’s a very good chance that because this camera is launching before the holiday season GoPro could have a very strong 4Q this year and that may push GoPro’s stock over $100 before the camera even hits the market.


http://www.brightsideofnews.com/2014/09/26/gopro-hero-4-launch-october-8th-year/



Odg: Izlazi GoPro 4

Reply #4
Sve je javno na gopro stranici.


http://gopro.com/




Cijena top modela, 479 eura, ak se ne varam cijena je fino porasla.



Odg: Izlazi GoPro 4

Reply #7
Odlično, sad će se bit pun oglas hero 3  :D  jer svi hoćemo hero 4.... Sviđa mi se što su izbacili ovu skrljanu verziju da stanu na rep ovim kineskim kopijama, vjerujem da će kopije sad postat još jeftinije, iako su i sad već jeftinije 40$ od ovog gorpo-a ako ne i više ipak gopro je gopro što god neko reko....

Odg: Izlazi GoPro 4

Reply #8
Nije da su se bas pretrgli oko ovog socijalnog Hero modela. Ovak na prvu jedina prednost ispred Sj4000 i tih kinezera je *true* 60fps na 720p. I niti nema wifi. Znam da wifi ne koristi za fpv, ali inace nije za bacit :)  ::)

Odg: Izlazi GoPro 4

Reply #9
Ima vec po oglasima trojki samo ne kuzim ekipu sa cijenama, sta hoce prodat trojku i dodat sto kuna i kupit cetvorku.

Odg: Izlazi GoPro 4

Reply #10
Treba pustit da malo kuhaju pa će padat cijene... :)

Odg: Izlazi GoPro 4

Reply #11
neka neka  uopce ne vidim razlog da se hero 3 prodaje jer i dalje je vrhunski proizvod i treba pricekat malo sa kupnjom hero 4 da nebi opet bilo da se resetira jer novi je proizvod a znamo sa prijasnjim da su imali glupe greske pa su ih kasnije ispravljali.

Odg: Izlazi GoPro 4

Reply #12
ja ću ubosti samo jedan obićan hero ćim izađe.za modele mi je 3+ black i previše.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Izlazi GoPro 4

Reply #13

Gopro 4 je dosao kod uvoznika. Trenutno su samo Silver modeli na raspolaganju. Kazu da black dolazi navodno tek kroz 15 dana.


Preporucene maloprodajne cijene (veleprodajne ne zelim spominjati da vam ne bude zlo)   :-X


Hero 4 Black - 3799 kn


Hero 4 Silver - 2979 kn

Odg: Izlazi GoPro 4

Reply #14
Neka sada ce biti jeftinih trojki i gimbala :)