Skip to main content

Topic: Durafly EFX Racer (Read 24896 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Durafly EFX Racer

Reply #45
Tomo lijepo to ide. Taman koliko treba za brzu razbibrigu.   ;)

lp
Toni

Odg: Durafly EFX Racer

Reply #46
Slika starta ispod pera kolege Tensica  ;D

[attachimg=1]

Odg: Durafly EFX Racer

Reply #47
Dobro si ga picio, ovo na 4S je bas za adrenalin junkie ali mrvicu previse za mene  :D
Nego da te pitam kako ti je sjelo krilo na trup, ima li kakve tolerancije odnosno dali ona 2 sarafica dovoljno cvrsto pricvrste krilo na trup? Po meni je to najslabija tocka na modelu i mozda bi bilo pametno krilo dodatno fiksirati magnetima ili ga jednostavno zalijepiti tako da se dobije fiksna cjelina...

Pa sve sjedne ok, stegneš ih ali ne prejako da ne počnu uvlačiti onu palstiku oko sebe u stiropor unutra...
ma gle, to ti je jako lagan model oko 800grama, nije to nešto od par kila, dosta su ga maltretirali i vani po svijetu a evo i tu na forumu, da puca puklo bi već,
ako ga zaljepiš onda gubiš mogućnost lakog transporta u pretnicu za rukavice praktički, a zato sam ga i uzeo, i rep i krilo se skidaju, milina :)

uživaj u njemu i bit će ok, nebu ti se raspao u zraku.

Nisi ti ocito vidio kaj je brza izolacija :D


Tom, vrijedi dogovor za Speedya? Sad sam se nabrijao da ga završim pa da napravimo suradnju :)


važi, samo reci koliko je težak AUW, da ubacim u računicu malo, jer bu puno para to u zraku bilo u jednom trenu :)

Odg: Durafly EFX Racer

Reply #48
Ako sve prođe po planu, ispod 400 grama. Mislim da to nije problem čak ni za Phantoma :P

Odg: Durafly EFX Racer

Reply #49
Preporucam kljesta za ball link, puno je lakse spojiti.




Odg: Durafly EFX Racer

Reply #51
Eeeeee , dragi Maka ,lako je Tebi izvoditi ludorije kad je ''D'' preuzela oblasnu  kontrolu letenja  ;D ....Veliki pozdrav i dobra zabava. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



Odg: Durafly EFX Racer

Reply #54
I to ne bilo koja ,već LEFT HAND LOUNCH COLLECTION...from Valpovo..... :) ..LP dragi Maka uživaj u ovom ''mračnom'' nebu... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Durafly EFX Racer

Reply #55
 :) :)


Evo i slika otezane baterije.












Odg: Durafly EFX Racer

Reply #56
@Marko , ovo nije više LiPo baterija nego ''LiPoPb''....čini se da ima barem 60g olova :o
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Durafly EFX Racer

Reply #57
lipofe varijanta.... :)

Odg: Durafly EFX Racer

Reply #58
Polako skuplja sate leta.  :) 
Samo se mjenja visina trave u polju.







Odg: Durafly EFX Racer

Reply #59
Dani bez sunca su mi idealni jer mogu vrtiti na sve strane bez da me sunce zaslijepi.