Skip to main content

Topic: Ironicna multi garaza (Read 27956 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #90
Opaaa poceo nam se ti brzo nadogradjivati hehe ... A sta je u tom projektu ... Samo mi nemoj reci. Da ides na nesto veliko

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #91
Noup, sad me pale male stvari  ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #92
E ironicni a budes ti sta letio ili si samo u grabi i sarafis :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #93
Master, viđe vreme vani za vikend ;D ne pise nam se dobro...
ma ja sam ti styler preko tjedna, a onda za vikend klasika gas do poda ;D 8)

To ti je isto ko i sa autom, slazes slazes i onda ga jednom kroviras  pa opet slazes ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #94
@ironic di si nabavija carbon za ruke ?

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #95
Tajna lokacija ;D dobio od frenda odpadni materijal

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #96
Ma dobro..., nego di ima za kupit kod nas ? Da li tvoj "frend" to prodaje...ili di on nabavlja ?

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #97
Iskreno nemam ti pojma bilo ti je tu na forumu par oglasa za karbonske ploce, postavi oglas pa ti se mozda ko javi :)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #98
FPV MiniIron210 - 5 inch beast ;D


Posto se doma nakupilo svih mogucih dijelova i elektronike, odlucio sam napraviti miniquad frejm iz nule. Pocevsi od raznih crckarijama po papiru do gotove ideje. Dijagonala je nakraju ispala 210mm, taman za mene ;D s time da nemam pojma kakve ce biti performanse na tako malom fpv quadu... od gotovog nacrta sam uspio naci dovoljno veliki komad karbona za ruke i frejm, ruke 2.5mm debljina a frejm 1.5mm. Flexa, busilica, raspica i brusni papir su bili potrebni za realizaciju frejma.
setup je sljedeci:

sunnysky 2204/2300kv
ztw spider 12amp opto regleri (2-4s 600hz) fleshan blheli firmwer
cc3d flight controller - fleshan na Cleanflight i upaljen oneshot
Frsky d4r prijemnik
2x stabilizator napona, 5v za cc3d, i 12v za Fpv
pz0420m fpv kamera
600mw 32ch mini transmitter TS5828 - sa njega je uklonjen konektor za antenu i stavljen je produzeni kabel sa konetorom.
on board lipo alarm - jerbo cc3d ima buzzer slozen na jedan zeznut sistem pa mi se nije dalo lemit preko povecala, OPET ;D

Frejm je ispao kompletan bez elektronike 90grama. U medjuvremenu mi dosli odstojnici, pa sam ih skratio na 30mm, jer sam htio da frejm bude sto nizi. u sredinu frejma je dodano ucvrscenje koje je i extra polica za komponente. Na cc3d su zice sa reglera lemljenje direkt na plocicu, isto kao i napajanje i signal za ledice. Sveukupno vrijeme utroseno na planiranje gdje koja komponenta ide, te lemljenje po vise puta je neprocijenjivo, jer je fakat malo mjesta nakraju ispalo za to sve  ;D

Mini radi nevjerovatno dobro i odaziv na gas je odlican, sa 5045 gemfan carbon-nylon propsima hoover mu je na 40%.

Sve u svemu jako sam zadovoljan kako je ispao mini, jos moram dodat ledice i slozit frsky antene i to je to.


Idemo dalje  8)

 

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #99
slike vol2 ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #100
slike vol3  ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #101
slike vol4  ;D

zadnja slika da se vidi usporedba sa trenutnim minijem, desnim  ;D


Odg: Ironicna multi garaza

Reply #102
Super zgleda  ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #103
Cekaj koji je moj od ovih :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #104
Fala decki  :D

biraj, znas da je sve u zivotu na prodaju  :D ;D