Skip to main content

Topic: Ironicna multi garaza (Read 27954 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #120
fala frende ;) necu ga sj... Hooveriram po sobi i cudim se kako drzi level, ko da ima gps hold 8) ko zna kaj ce mi jos past na pamet od projekata :D

Nedelja mi taman slobodna ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #121
i tako mi ostani na howerima da ga ja vidim a i karbon je to tako da nebu tak puknuo lako
pa i meni je nedjeja fraj pa sam zato i odabrao nedjelju jer u subotu radim  ;)


Odg: Ironicna multi garaza

Reply #123
sljedece nije bas i nesto vezano uz ovaj hobby, ali je vezano djelomicno jer sponzorira ovaj moj drugi hobby  ;D

posto sam poceo s wagenima u zivotu i tu nekak nasao svoju sredinu... vec godinama se bavim limarijom, mehanikom, elektrikom, a i lakiranjem... tu i tamo uzmem neki projekat restauracije stare krame i tako to polako odradjujem... da skratim, pozvali frenda (moja prva full restauracija) da snimi prilog u SHIFT emisiji.. pa eto da podijelim s ostalom ekipom  ;D
od 16 min krece prica o Gnoju 1


https://vimeo.com/125839595

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #124
Odlican golfic, svaka cast na trudu i vremenu :) ... frend mi ga je snimao pa sam ga upamtio ;)


https://vimeo.com/85351312





Odg: Ironicna multi garaza

Reply #125
aaaaa da prvi video  ;D

hvala, krv i znoj sam ostavio po njemu  :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #126
Kakav grozan video, pa ovo je prestrašno :D


Dakle u niti jednoj sceni nisam vidio auto kako spada...


 

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #128
MiniIron210 prosao sve moguce testove i konacna verzija, tj treca i finalna je urodila plodom i mogu reci da je to to, ne puca vise nista nakon crasha  ;D Ruke 5mm, donja ploca 3mm, gornja 2mm.

bilo mi muka vec stalno rezuckati karbon po radioni tako da sam zamolio frenda da mi da kakav program za crtanje.. pa sam se u medjuvremenu naucio crtati u corel draw i tako poceo raditi modele iz gusta  ;D je da je to trajalo satima u pocetku ali treba biti uporan ako se nesto fakat zeli  ;D

velika hvala Jazavcu na strpljenju i pomoci!  ;D i ofkors za rezanje mojih gluposti

evo par slikica finalnog frejma


slijede uskoro i dva projekta

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #129
Daj slike Bad Bunnya ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #130
evo bice, idem po redu  ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #131
sljedeci projekt sam dosta dugo razmisljao i crtao kako di gdje zasto... tj frejm koji ima donekle neku zastitu za obje kamere a da je pritom cvrst i recimo lagan, cvrstocu sam dobio, a kaj se tice tezine, malo prelazi gabarite  ;D isto tako prozivio crasheve samo takve, beton, drva, trava, blato, koji stup ;D sve u svemu zadovoljan sam frejmom, 275 dijagonala, sunnysky 2207-2100kv motori, sn20 amp regleri, naze32, pz0420m fpv kamera i immersion 600mw vtx.
ruke 4mm, ploce 2.5mm
Ponovo hvala Jazavcu i Zedu na pomoci  ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #132
jos slika

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #133
I dobro sada smisli način kako to dati u masovno proizvodnju ili barem ponudi nikim zainteresiranim Hrvatima! :)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #134
problem je samo u materijalu ;D skup je, sve ostalo je igra, ako uspijem nesto iskemijat sa karbonom naravno da ako ce biti zainteresiranih, ici ce frejmovi u prodaju