Skip to main content

Topic: Spot u jednom kadru, snimljen multirotorom (Read 2291 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Spot u jednom kadru, snimljen multirotorom

Reply #1
Producent spota se potrudio za razbije monotoniju preterano stabilnih snimaka, sad kad kamera u zraku može bit kao na stativu ajdmo radit nešto novo, pohvale mu na tom i na načinu na koji je to uradio... :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Spot u jednom kadru, snimljen multirotorom

Reply #2
Snimka je i dalje potpuno stabilna. Ovo ljuljanje ne dolazi od nestabilne snimke vec je ocito reziser tako htio.
Ali fascinantnije je sto je ostatak koreografije odraden u komadu  ???

Odg: Spot u jednom kadru, snimljen multirotorom

Reply #3
Snimka je i dalje potpuno stabilna. Ovo ljuljanje ne dolazi od nestabilne snimke vec je ocito reziser tako htio.
Ali fascinantnije je sto je ostatak koreografije odraden u komadu  ???

Dali sam ja nešto drugo tvrdio?  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Spot u jednom kadru, snimljen multirotorom

Reply #4
Sva njihova videa su genijalno napravljena. Koreografija fantastična. Sam mi nije potpuno jasno da li je sva koreografija u ovom spotu stvarno odrađena s živim plesačicama i OK GO dečkima. Sinhronizacija pokreta skoro besprekorna. Jedino je jedan član grupe malo na kraju kasnio u označeni centar :-)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Spot u jednom kadru, snimljen multirotorom

Reply #5
Ovo je stvarno vrhunski snimljeno, i kako su pazili da se ni u jednom trenutku ne vidi sjena letjelice

 

Odg: Spot u jednom kadru, snimljen multirotorom

Reply #6
Ovo kad se okupe na tom parkingu oko 3:40 pa do pred kraj ako se ne varam, izgleda pomalo nestvarno koliko su precizni...

Odg: Spot u jednom kadru, snimljen multirotorom

Reply #7
Vidi se sjena na 0:59!
A cuj, nije tesko bit precizan dok stoje kad su stavili markere po cijelom parkingu pa svako zna koje mu je mjesto.
Meni je ovo suludo kako uspiju sve koordinirat u pokretu...

http://www.youtube.com/watch?v=hjucepXJPGc