Skip to main content

Topic: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija (Read 62478 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #150
Opet sve ko i sa fantomom, da ne valja da ovo da ono. A opet eto tu na desetke nas leti stalno i filmovi koje sa tim radimo su ranga tv produkcije.


I najjaci je ovaj tabor koji zagovara ako vec nesto ima gresku automatski cijela serija proizvoda ne valja jer ocito nekom infantilnom logikom dolazimo do tog zakljucka. Ljudi dajte odrastite.

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #151
nitko ovdje nije rekao da nevalja, ja bi volio imati dapaće, riječ je o tome da je preskupo... snimke su super i iznenadio sam se kad sam vidio snimke sa phantoma, ali to sve prelazi više u ovisnost nego u zabavu


Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #153
ma ok kaj prica za sirinu kuta snimanja, ali nisam skuzil da neide 30fps u 4k .... ??
dx9-xd8-gobac630


Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #155
vrhunska tehnologija. idem odma dat pare.

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #156
saće mu napravit update da može otvorit garažna vrata. naime, išao je po sok :D

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #157
Tommee to ti je uvijek isti sinhronizirani uzorak i ima uvijek isto ishodište. Samo trud uzalud jer tehnologija ide naprijed i možeš se ili brzo prilagoditi ili nametnuti nečim kvalitetnijim, boljim, inovatnijim ili nećeš biti konkurentan. Tako je i inače.

Drvoholding tu su specifikacije pa vidi.

http://www.dji.com/product/inspire-1/spec    






Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #158
Jedan GPS pilot manje to ti samo leti snima samo stisneš na tablet i sleti nazad odma... e nebi išlo to tak, ovo nije greška DJI nego nadobudnog pilota...

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #159
joj decki , opce niste skuzili .... zena je kriva  , pa trebala je otvoriti garzu i skuhati kavu  ;) ;) ;)
dx9-xd8-gobac630

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #160
Imao sam prilike uživo vidjeti ovu letjelicu i vidjeti kako snima i kako je napravljena i za razliku od fantoma ovo je dobitna kombinacija.
Prednosti su mnogobrojne u odnosu na fanatoma koji je jako loše osmišljen i skup s obzirom što nudi.
S druge strane insired 1 je puno osmišljeniji i dorađenij stroj za snimanje u svakom pogledu u odnosu na fantoma.
Svi zanamo koliko košta jedan i drugi i što sa kojim dolazi.
U svakom slučaju  kod ispireda dobiva se optimizirana kamera koja savršeno snima nema zakrivljenja slike ima uv filtere koji se mogu mijenjati po potrebi hd link je vrhunska stvar daljinski je u aluminiju sa svim mogučim opcijama za podešavanje kamere i integriranim hd linkom.
Flight time je sa manjom batreijom 15 odnosno 20 minuta sa večom batreijom.
Stvar je fenomenalna u svakom pogledu.
Da ga se rastavi u dijelove koštao bi više.
Fantoma kupiš za 800 ili 900 eura ne znam koliko košta točno pa dok kupiš gopro 4 Black pa hd link na kojoj si svoti a imaš sranje od modela sa propelerima u kadru i kada stoji na mjestu.
Zato svim tim fantomima kamera gleda malo prema dole.

U svakom slučaju evo par slikica



U svakom slučaju tko ga kupi neće pogrešiti.
A da je fantom toliko dobar koliko su ga neki ovdje nahvalili ne bi se sada toliko prodavali po oglasima.
 :)

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #161
Ja neznam sta vi ljudi tu vidite posebno, osim ok kamere i jeftine kineske plastike, ali sigurno ne vrijedi 3 somica!

Navedite jednu posebnu stvar koju on ima!

Ima kameru dobru skoro kao i gopro i sto jos?

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #162
99% ljudi slini za tim samo zbog jeftinog mehanizma preklapanja!


Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #164
Hd link sigurno ne kosta toliko, a opet onaj tko misli profesionalno zaradit na snimkama iz zraka,  nece trebat hd link za to i sigurno ce uzeti nesto ozbiljno, a ne hobby igracku!

Opet ponavljam da ce ovu igracku 99% ljudi koristit tako, da ce doci na preljevnicu i u gps modu ga dici na 20 metara i snimat u krug 2 minute,

i onda naravno hvalit ga tu na forumu!

To je skupa hobby igracka!